Şevket OKYAY(Resimli) Yasin - 9

TaHKaR

Aktif Üyemiz
9-3.png

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Cevap: Şevket Okyay "YASİN" Resimli Şiirleri --- 9

Hiç yorulmz mısınız Tahkar adminim. Gerçi Şevket OKYAY üstadımızın engin konuları bitmek bilmiyor. Hayatın her anına uygun br eseri illa ki var. yorulmaya zaman kalmıyor. Bende uzun süredir fırsat bulamıyorum. İnşaallah tekrar başlayacam.
ellerinize yüreklerinize sağlık.

Okyay

ÖZEL ÜYE

Murat Adminimiz, aslında hakkı teslim ediyor.
Madem coşmuşken geri durmayın. Teşekkürler.
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Hiç yorulmz mısınız Tahkar adminim. Gerçi Şevket OKYAY üstadımızın engin konuları bitmek bilmiyor. Hayatın her anına uygun br eseri illa ki var. yorulmaya zaman kalmıyor. Bende uzun süredir fırsat bulamıyorum. İnşaallah tekrar başlayacam.
ellerinize yüreklerinize sağlık.

Can Adminim Böylesi güzel eserleri resimlemek çok hoşuma gidiyor..İnşallah sizde fırsat bulursun bu güzel çalışmalara....
Murat Adminimiz, aslında hakkı teslim ediyor.
Madem coşmuşken geri durmayın. Teşekkürler.

Elbette durmak yok... yüreğinin sesi hiç susmasın selam saygı ve HÜRMETLERİMLE...
Hocam rengarenk şiirlerinizi sunmak bir görev olarak kabul ediyorum...

Okyay

ÖZEL ÜYE

MaşaAllah Hoş geldin mübârek evlât,
Gelişin Mevl
âm'dan sanki mükâfat.
Sabrınla neş'eni muhafaza et,
Bilki, Rabbimizden bu da bir nimet.

TaHKaR

Aktif Üyemiz

MaşaAllah Hoş geldin mübârek evlât,
Gelişin Mevl
âm'dan sanki mükâfat.
Sabrınla neş'eni muhafaza et,
Bilki, Rabbimizden bu da bir nimet.

]Kelimeler mi guzel secılmiş desem yoksa cumleler mi guzel olusturulmus, yoksa şiir mi guzel olmuş desem, bir de içeriğine bakınca.. sayın Ustadım. uzaklardan bir ses buna en az dört kere mühteşem dıyor. kalem düsmesin elinizden ....

MURATS44

Özel Üye

]Kelimeler mi guzel secılmiş desem yoksa cumleler mi guzel olusturulmus, yoksa şiir mi guzel olmuş desem, bir de içeriğine bakınca.. sayın Ustadım. uzaklardan bir ses buna en az dört kere mühteşem dıyor. kalem düsmesin elinizden ....

Hepsi birden Tahkar adminim :) Konu Şevket Üstad olunca. En az dört değil daha da mükemmel :)

Üst Alt