Yetişkinlikten istifa ediyorum.!

_bamteli_

Aktif Üyemiz
winner.jpg

Bu belge ile resmi olarak yetişkinlikten istifa ettiğimi bildiririm. Tekrar 8_10 yaşın tüm sorumluluklarını kabul etmeye hazırım
Yağmur sonrası çamurlu sularda tahta parçası yüzdürmek kayalarda yürümek istiyorum.
Çikolatanın paradan daha iyi olduğunu çünkü daha tatlı ve yenilebilir olduğunu düşünmek istiyorum.
sekercicocuk.jpg

Sıcak bir yaz gününde bir meşe ağacının gölgesinde oturup arkadaşımla limonata satmak istiyorum.
Dünyanın adil olduğunu herkesin iyi ve dürüst olduğunu düşünmek istiyorum.
Herşeyin olanaklı olduğuna inanmak istiyorum.
Yaşamın karmaşıklığını unutup yeniden küçük şeylerden fazlasıyla heyecanlanmak zevk almak istiyorum.
adszkpd.png

Tekrar basit yaşamak istiyorum. Günümün bilgisayar arızaları kağıt yığınları üzücü haberler bankada para olmadan ay sononu getirme kaygıları doktor faturaları dedikodu hastalık ve sevdiklerin kaybedilmesinden ibaret olmasını istemiyorum.
Yaşamın daha basit olduğu zamana dönmek istiyorum. Tüm bildiğin renkler çarpım tablosu ve ninniler ama bu denli az bilmek seni rahatsız etmiyor çünkü ne bilmediğini bilmiyorsun ve umurunda da değil. Bildiğin tek şey mutlu olmak çünkü seni üzecek yada kızdıracak şeylerden tamamen habersizsin.
633621573_adbdaa89b5.jpg

gülümseme kucaklaşma tatlı bir söz doğruluk adalet barış rüyalar ve hayaller ve kardan adam yapmanın gücüne inanmak istiyorum.
İşte çek defterim ve arabamın anahtarları kredi kartlarımın ekstreleri gelir belgelerim...
Resmi olarak yetişkinlikten istifa ediyorum. Eğer benimle bu konuda daha fazla konuşmak istiyorsanız önce beni yakalamanız gerekli. çünkü ebe elim sende! artık çıkıp" puf puf " oynama ve misket atma zamanım geldi sonra görüşürüz

wol_error.gif
This image has been resized. Click this bar to view the full image. The original image is sized 686x1024.
12083381531604200809583.jpg

Üst Alt