Yetkili olmak isteyen buraya...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
bende mod olmak istiyorum biraz eksiklerim var ama yardımlarınızla yapacagıma inanıyorum benimdekatkım olsun degilmi ama:p
-------------------------------------------------------------

Burayı doldurur musun rica etsem.. İstediğin bölümleri daha iyi anlayabilmek için.....
1-) Adınız :

2-) Kullanıcı adınız :

3) Yaşınız :

4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :

5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :

6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? :

7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :

:cool: http://rasulehasret.com/showthread.php?t=2046 <------------ Lütfen okuyup bu konuya önem vereceğinizi belirtin.
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Burayı doldurur musun rica etsem.. İstediğin bölümleri daha iyi anlayabilmek için.....
1-) Adınız :

hanife

2-) Kullanıcı adınız :
ayyüzlüm

3) Yaşınız :
42
4-) Forum için ne yapabilirsiniz ? :

ne gerekirse elimden geldigi kadarıyla
5-) Yetkili olduğunuz başka site var mı , varsa isimleri :
yok
6-) Diğer sitelerin haricinde buraya ayıracağınız zaman ne kadardır ? :
ben bütün vaktimi burda geçiriyorum zaten işim olmadıgı sürece
7-) Sitenin gelişmesi için neler yapılabilir? Fikriniz var mı? :

sitemizin daha iyi yerlere gelmesi için elamden geleni yaparım tabii benim eksiklerim çok yardımlarınızlayaparım inşallah
:cool: http://rasulehasret.com/showthread.php?t=2046 <------------ Lütfen okuyup bu konuya önem vereceğinizi belirtin.
sayfasındaki kuralları okudum , bu kurallara uyacağıma söz veriyorum diyerek yetkili olmak istediğiniz bölüm/bölümler hangileridir :hangi bölümde görev verirseniz kabulum

MURATS44

Özel Üye
:güll:güll:güll Herkese, görevli olduğu bölümlerde başarılar diyerek , elden geldiğince sitenin bütün konularında yorum ve paylaşımların hızla artmasıni dilererek bir süreliğine yetkili başvuru konusu kapatılmıştır...:güll:güll:güll

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt