Yönetici başvuruları başlamıştır.....:)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

mahzungarip

Yönetici
yönetimde görev almak isteyen arkadaşlar ve yönetici arkadaşlarımız hangi bölümlerde yetki almak istiyorlarsa lütfen belirtsinler........

lübabe

Aktif Üyemiz
5-6 saat pc başındayım
daha önce hiç bir formda görev almadım
lübabe
serbest kürsüde görev almak isterim

S

Sultan_Farukî

Guest
Bende Lübâbe Ablama destek veriyorum :) Ama tek serbest kürsü olmaz abla .. daha fazla yer olsun :)

MURATS44

Özel Üye
yetkiler bir süre için durdurulmuştur arkadaşlar. Forumu düzene koyduktan sonra bir defalığına isteyen arkadaşlar istedikleri bölümde yetkili olacaklardır. Yetki dağılımı uzun bir süre için bir defalığına yapılacaktır. Şimdiden iyi düşünün ve sorduğumuz zaman net olarak söyleyin istediğiniz bölümleri. Forum sizlerin elinde , ilgi ve alakanızla büyüecek ve kurallara bağlı bir forum olacaktır.Ama sizlerin desteklerinizle..:):):)

sevdeanne

Yeni Üyemiz
1.Günlük ortalama kaç saat pc başındasınız?ramazandan evvel hemen hemen 5 saat başındayım bu meretinzzsmokinama ramazanda pek aktif değilim çünkü iki yerde mukabele sürüyorum ev işi kendi diğer sitem evdeki hastalarım yani anlıycanız ramazandan sonra daha aktif olurum
2.Daha önce forumlarda görev aldınız mı? yetkiniz neydi?çok aldım yetkim süper mod admin yönetici oldum

3.Kaç yaşındasınız?50 yaşındayım
4.İsminizi bağışlarmısınız?zzsmokinhiiiiiii sevdeanne gerçek ismim fazilet
5.Görev almak istediğiniz bölümler nelerdir?edebiyat olur halay

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt