Adminlerim Için Klip İnşirah Duası

ceylannur

Yeni Üyemiz
Tek kelime ile mükemmel. Sitenin bir tanıtımı sanki.Resimler tek tek hazırlanmış.Konu olarak harikaydı.Konunun içinde olmak çok daha güzel oldu. Elinize emeğinize sağlık.Çok severek izledim. Arka arkaya izleyip durdum. El emeği,göz nuru.Allah razı olsun. İnşallah devamı gelir...:)

adımınıme katılıyorummmm harıka olmuş

Moderatör tarafında düzenlendi:

ceylannur

Yeni Üyemiz
ALLAH c.c razı olsun Tahkar bey,,,,emeğinize yüreğinize sağlık,,,,mükemmeeeeeeeeeeeeeel
olmuş çok çok teşekkür ederim RASULEHASRET ailesi adına......

Harika bir düşünce inanın çok mutlu oldum....a.r.o

evet cokkkk guzel olmuş canım bende beyendım

ceylannur

Yeni Üyemiz
ne yazayım bılmıyorum harıka olmüş gercekten ellerıne saglık yuregıne saglık arkadşimm süperrrr iyi ki burdasın can arakadsımm

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Ellerinize sağlık. Çok beğendim ben.Değişik konu olmuş :) Geleceğin admini olarak bir sonra ki videonuzda bende olurum inşaallah :) Çok yakın bir zaman da admin olunca ....

Allah razı olsun Hamza kardeşim pek yakında siizn gibi değerli üyelerinde klip şuan çekilmekte pek yakında:) bekleyin....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İnşallah sende bir gün admin olacaksın hamza. Admin olmak istiyorum diye modluğu kaçıran hamza. :) Daha çok çalışman lazım.Sende bu güç var hamza. Gerçek hamza bir gün ortaya çıkınca inşallah yetkini tekrar alacaksın. Adminlik hariç :) Seni açacağım kardeş sitemize yardımcı admin yapabilirim. O da buradaki performansına bağlı .Hadi görelim seni.....

soleill

Aktif Üyemiz
harikasınız ne tatlı yorumlar. Yanlız vuslatın yanında admin olmak kolay değil. Bu işin ehli olmak gerek beni bile admin yapmadı vuslat.ş. Admin olmam için çok çalışmam gerektiğini söyler kesinlikle site konusunda bilgimin en üs seviyede olması gerekiyormuş. yani hamza biz admin olamayız.

bu arada video güzel olmuş emek verene teşekkürler.Vuslatın bahsettiği bu videomu

Üst Alt