İhsan ve ikram kalbin inşirahından nükseden şavktır!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
Vealeyküm selam aziz kardeşim;

Orjinal boyutu icin tiklayin 800x600px and 63KB.
380864_303256513042644_1929953058_n.jpg

Lütfen

yaşlılığıma veriniz
ve zaten halinden belliydi deyiniz
011.png

Taktir hakkınızı

kullanarak zaman hasredip bir vakitler
hasbihal etmişiz, memnuniyetimi izhar eyliyorum eyv
allah.gif
..

Ve fakat yüzümün

kızarmasına vesile olan lütfunuz ve ikramınız
için inş
allah.gif
bu niyet ile nefesimizi teslim eyleriz diyorum..

Evet, bir şair ve yazar

olamadığım için, gönlüne düşeni yazan
"adam" olarak anılmayı diliyorumRabbimden...

Kıymet atfediyor ve okuyorsunuz

sığ düşünce ve tahayyülden yoksun çalışmalarımı,
bu bakımdan halime şevk ihsan ediyorsunuz...

Kalan nefesim sınırlıdır,

geçirmiş olduğum ameliyattan sonra daha yakinen hissediyorum,
bu bakımdan sizlerle ve gönül dostlarımla olmayı yeğliyorum, fırsat buldukça..

Bir kamu sektöründe

çalışan olduğum için ancak akşamları ve 2/3saat zaman
süresinde yazıyor, ilgili sitelere ekliyor ve ayrılıyorum...

Dolayısıyla okuma

lütfunda bulunan ve yorumlar yaparak katkısunan
birçok kardeşlerime dönemiyorum ve vefasızlık olarak addediyorum...

Hal-ifakirliğime onur bahşettiniz,

Rabbim sinenizde vaktini bekleyen umutlarınızı bahtınızla
buluştursun niyazıyla muhabbet ve afiyetdileklerimi ifade ediyorum efendim..

Mustafa CİLASUN

Not: Bu birkardeşime cevap niteliğinde olduğu için, diğer kardeşlerime de bir anlamdacevap ve bilgi vermiş oluyorum…M.CİLASUN

SelamünaleykümMustafa Abi,

Yaklaşık 5 Yıl önce başka bir sitede sizinle şiirleriniz üzerine hasbihaletmiştik. Size sevgi ve takdirlerimi sunmuştum.
Şiirleriniz tamamı bir harika, bildiğim piyasadaki tanınmış şairler sizinelinize su bile dökemez. Sizin şiirinizde kelimeler beyninizden, yada kurgulanmışyazılar yada şiir yazmak için yazmadığınız aşikar belli, Sizin cümlelerinizyüreğinizden dökülüyor.

Sizin şiirleriniz mükemmel olmasına rağmen eşlik yada yorum yapmayışımıznkusuruna bakma,
Dinlendiğinde insanı kendinden geçirecek derece de güzel müziklerde var, sizinşiirleriniz gibi, ben biraz uzak durmaya çalışıyorum gerektiğinde gerektiğikadar, fazlasının zarar olduğunu düşünüyorum.
Sizin o güzel şiirleriniz insanın ruhunun etkisi altına alıyor insan acıverebiliyor. Müzik dinleyenin efkarlanması gibi, Dünya hayatının da olmasınıistediğimiz şeylerin olmadığı zaman, neden olmadı isyan, ah felek ah kader gibiolumsuz sözler ( sizleri tenzih ediyorum sözlerim genel manada) söyleniyor.
Ben şahsen etkisi altına giriyorum. yüreğim acıyor, müzik dinlediğimde aynıoluyor. sizin eklediğin şiirlerinize cevapsız kalmak istemem.

Teşekürlerimi sunuyorum abi
Rabbim sizden razı olsun

Adilbey

Aktif Üyemiz
Dolayısıyla okuma

lütfunda bulunan ve yorumlar yaparak katkısunan
birçok kardeşlerime dönemiyorum ve vefasızlık olarak addediyorum...

Böyle düşünmeyiniz. Çok güzel ve değerli aynı zamanda içi dopdolu satırları okumaktan mutluyuz. Hayatta vefasızlığa vrilecek o kadar çok örnek varken siz, konularınıza verilen cevaplara dönemeyişinizimi vefasızlık sayıyorsunuz. Yanılıyorsunuz üstad. Çok yanılıyorsunuz. sizin şiirleriniz okumak bile apayrı bir mutluluk. Çok farklı ve kendinize özel bir çizginiz var. Ya bu çizgiyi hiç göremeseydik, bu güzel satırları , hepsi birbirinden değerli güzel konularınızı hiç okuyamasaydık :) Eminim herkes razı. sizde razıysanız .............. :)

MustafaCİLASUN

Özel Üye
Ey aziz nefesli kardeşim, Rabbime ne kadar şükretsem ve acizliğinin her lahzasında boyun büküp gönlümü hasretsem, o nispette ferahlıyorum. Bu çalışmalarım bu hakikate duçar olsun çabasındayım. Nefesin müddeti aşikar, bir ömürdür ve fakat takat kalmayınca, izan yorulunca, hal perişanlığı yudumlayınca kalbimin telleri titriyor. Bu bakımdan terki nefes etmeden hissiyatım ve melalim gün yüzüne çıksın istiyorum. Fazilet ve erdem timsali kardeşlerimiz lütfeder okurlarsa ve kalbi niyazlarıyla bu fakire yardımcı olurlarsa en büyük bahtiyarlığım olarak gönlümde sürur hissiyatı estirecektir. Sizin zarif ve emsal değer yorum ve kanatınız mahcup olmama kifayet ediyor zaten, şükran ve minnet dileklerimi lütfen kabul etmenizi istirham ediyor ve en kalbi muhabbet, esenlik ve afiyet dileklerimle hayırlar diliyorum efendim...

Üst Alt