Leman Şam; Filistin'li turist sever misin?

MURATS44

Özel Üye
http://image.cdn.haber7.com/haber/haber7/cat/bg_381320090925091255731.jpg

Dün gece değil gündüz sularında hiç tanımadığım bir Arap Turiste sırf sana inat olsun diye usulca değil adam gibi yaklaşıp Selamunaleyküm dedim!!!

Bir tarafta ölümlerden ölüm beğenen Gazzeli mazlumlar, annelerini sadece eteklerinden tanıyan şehit olma yaşına gelmiş ev çocukları, babalar feryat bestelemiş kızlar ölümüne söz yazmış.. Öyle şerefliler ki şehit olmanın oruç bozmayacağını bilir yiğitler ve iftarları şehadet şerbeti..

Bir tarafta da elinde kahvesi, namlusu Q klavye , beyninin sol lobu tadilatta, ahmakların lolipopçusu bir kadın Leman Sam diyorlarmış.. Geriniyor ve çin malı klima gibi en korsanından üfürüyor “ Arap Turist görmek istemezukk”.. Hay Allah girişleri kapatın.. Böyle buyurdu Leman Şam..

Hadi anladık adamına göre vicdanlısın, damarına göre ırkla bileniyorsun, vızır vızır ölüm trafiği, anne sütüne kan karışmış bebekler yığılıyor kucaklara bir insani güfte patlatmazsın bari o eskimiş çeneni kapa da bizde şarkıların temiz kalsın.. Ama olmuyor di mi.. Böyle elden düşünce illa illa illaaa ilaaa faşist posanın hıncını çıkartacaksınız! Turistinizi nasıl alırsınız Filistin, Arap, Suriye, Gazze.. Nereden verelim? Yahu sen sevmesen ne olur biz senin Turistiniz be.. Seni tanımıyoruz.. Bir de kendinizi belden oturtmalı Sol kuşağın elitist sanatçıları takımına koyuyorsunuz ya.. Bir de sizin gibi eskitme boncuklara Solcu diyorlar di mi.. İsraf haramdır o yüzden gülmüyorum..

Arap Turist görmek istemiyorum Cemmmm kaldır şunları.. Arap pazarında Maşrapa olarak kullanılmaya tenezzül edilmeyecek kafatasından faşizm şelalesi.. Leman Sam kim Allah aşkına! Tedavülden kalkmış sol naralarının atıldığı karelerde bolca gülümseyip sol gırtlağını insan hakkı için patlatırken “Araplara Para kazandırmam” diyerek ırkçılığın ayrımcılığın etrafında Lebbeyksiz tavaf ikonu. Bir de tansiyonu düşürmek için kendince Umre Şovcularına laf çakıp hedef şaşırtmaya çalışan acemi polemikçi.. Amaç bu mu ? Pek tabii değil!

Zeka fesadına uğramışlar teker teker gelsin demiştim zira bu mide aynı anda bu kadar fesada alışık değil. Hira bir tane ayet hepimize demiştim. Cennetin doğusu batısı yok ırk sizin gibi kafa üstü düşmüşler için önemli. Bizim için değil. Hacc ve Umre'yi de konser yeri sanan da sizdiniz..

İşte böyle bir şey.. Bir Gazzeli yetime ayıracağım sayfayı vicdan yetimi bir hatuna ayırdığım için kendimden utanıyorum bağışlayın.. Böylesine damardan saçmalayan bir kadını direkler arası ramazan eğlencesi olarak kullanmamak da ayıp olurdu. Sorsanıza Filistin’li turist sever miymiş? Hoş vicdanın şehadetin yetimliğin öksüzlüğün ağıdın turisti bir kadına bu soru jokersiz sorulmaz. Sallayın gitsin.

Esra Elönü - Haber 7

Üst Alt