Molina Kardeşimİn (İSTEK) Dikkatine

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Molina kardeşim sizi en içten duygularımla tebrik ediyorum psd ve jpg paylaşımında güzel rasulehasretimizin gururusunuz
paylaşımınız,yorumunuz ve efendiliğinizle o kadar güzel harmanlanmış ki sizle ne kadar iftahar etsek azdır.hemen hemen tüm paylaşımlarınızın % 98'ni indirdim, aşağıda resimde görülen yazının latin veya osmanlımı deniliyor bilmiyorum ,bu yazı font'u varsa paylaşırsanız çok çok sevinirim. Herşey için çok teşşekürler... İyi ki varsınız :)

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
TaHKaR kardeşim güzel duyguların için teşekkür ederim.

Bu yazı şekli bir yazı fontu değil hat sanatıyla yazılmış bir yazı dolaysıyla bunu bulmak mümkün değil ancak callgrapy yazı fontlarını incelersen onlardan buna en yakınını yükleyip photoshopta CHARACTER sekmesinin sağ tarafındaki açılır buona bastığın zaman OPEN TYPE diye bir sekme var onunla yazıya manüplasyon uygulayabilirsin örnek yazacaktım ancak benim Photoshop CS 5 te OPEN TYPE sekmesi pasif durumda o yüzden yazamadım.
Kolay gelsin.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
TaHKaR kardeşim güzel duyguların için teşekkür ederim.

Bu yazı şekli bir yazı fontu değil hat sanatıyla yazılmış bir yazı dolaysıyla bunu bulmak mümkün değil ancak callgrapy yazı fontlarını incelersen onlardan buna en yakınını yükleyip photoshopta CHARACTER sekmesinin sağ tarafındaki açılır buona bastığın zaman OPEN TYPE diye bir sekme var onunla yazıya manüplasyon uygulayabilirsin örnek yazacaktım ancak benim Photoshop CS 5 te OPEN TYPE sekmesi pasif durumda o yüzden yazamadım.
Kolay gelsin.

Çok sağolun güzel yorumlarınız için söylediklerinzi uyguladım ancak benimde open type sekmesi pasif durumda baş bir günde inşalah yardımcı olsursanız çok sevinirim

Üst Alt