Murat adminin evinde yemekteyiz.....

mahzungarip

Yönetici
Bu nasıl servis arkadaşbee hiç memnun kalmadım bu evden.göz boyama herşeybee hormonlu malzemelerle yapılmış yemekler tat tuz yokbee hasta olursun vuslat sende yeme :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İhsan masadan kalkarmı hiç.....Daha sofra duası yapacak,,,,,,ayyyy
Murat sen neden yemeklerin tadına bakmadın.....beeYoksa bişe mi var yemeklerde...haaaçiğköfte de taş varmış,seçmeden yapmışsın, porselen dişim kırıldı yafhaaaana porselen dişim,şimdi dersin yaptıralım yapma diş kabul etmem....beetatlıları yarın mı yiycez murat,,,,beklemekten antep fıstığı gibi yeşerdik...haaa

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Murat hadi ama tatlıları ikram etmiyorsan,,,,,Ben müsadenizle gidiyorum.....nekiıslık
Yoksa bizimi bekliyorsunuz gidelimde, tatlıyı ihsanla ikiniz yiyin.....icon_lol

MURATS44

Özel Üye
VuSLaT adlı üyeden alıntı :
İhsan masadan kalkarmı hiç.....Daha sofra duası yapacak,,,,,,ayyyy
Murat sen neden yemeklerin tadına bakmadın.....beeYoksa bişe mi var yemeklerde...haaaçiğköfte de taş varmış,seçmeden yapmışsın, porselen dişim kırıldı yafhaaaana porselen dişim,şimdi dersin yaptıralım yapma diş kabul etmem....beetatlıları yarın mı yiycez murat,,,,beklemekten antep fıstığı gibi yeşerdik...haaa

Sizede hiç bişey beğendiremedik yani.Yok efendim çiğköftede taş varmış..Yok artık..Daha neler vuslat hanfendü..Hem porselen diş kırılır mı.Nerde kaldı porselenliği.. Bence sen taşta bahane arama..Dişleri değiş nea.,.,

Buyrun efendim.Herkese göre elimden geldiğince tatlı hazırlamaya çalıştım.İnşallah beğenirsiniz..
aintabsofrasi_tepsi_tatli.jpg

tatli%20resimleri.jpg

etimekli_tatli.jpg

tatli1.jpg

hindistan_cevizli_tatli.jpg

AFİYET OLSUN EFENDİM..BUYRUN :):):):):)

VuSLaT adlı üyeden alıntı :
Murat hadi ama tatlıları ikram etmiyorsan,,,,,Ben müsadenizle gidiyorum.....nekiıslık
Yoksa bizimi bekliyorsunuz gidelimde, tatlıyı ihsanla ikiniz yiyin.....icon_lol

Geldi tatlılar , buyrun..Tatlı yemeden gitmek yok..Kemalpaşa'yı özellikle ben yaptım..

Mahzungarip adlı üyeden alıntı :
kesin tatlılardanda fıstıklı doğalgaz ezmesi vardırbee

dogboru01.jpg

Değişik çaplarda doğalgaz boru numuneleri..Küçükten büyüğe doğru gittikçe can yakma kapasiteside artmaktadır..Boru çapları arasında kararı sana bırakıyorum.. Arasında bayıltan doğalgaz boru tatlısıda bulunuyor.Karar sizin mahzun beyyyy..Az daha sabret.. fırından çıksın hemen geliyooooooooorrrr......1323jk.i..i. gözsm08zgdkararsizhımmm9hj2..

Üst Alt