Resimli öğütler

Edep Ya Hu

Yeni Üyemiz
Çok doğru kardeşim..Rabbim
hayırlı bir yolda yürütsün seni inşallah

Allah razı olsun..Rabbim cümlemizi doğru yolda ilerleyen, onun rızası için yaşayanlardan eylesin..İnşallah burada sizlerle dini bilgilerimi dahada pekiştirmeyi umuyorum..Benimde modluğunu yaptığım senelerce aile gibi olduğumuz ,dertlerimizle dertlendiğimiz,birbirmizie sıkıca bağlandığımız bir sitemiz vardı..Ama herkes dağıldı :( neyse inşallah hayırlı paylaşımlarda bulunup faydalı olabilirim..Allahın selameti üzerinize olsun..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Rabbim sizden de razı olsun yüreğinize sağlık...

Yapmış olduğunuz dulara amin diyorum yürekten,herşeyin hayırlısı kardeşim bişeyler vesile oluyor
siteler kapanıyor,yeterki yüreklerimizdeki iman ateşi sönmesin...Bulunduğunuz site ortamını var sayın
buradada öyle devam edin inşallah...Bir aile sıcaklığı bulacaksınız biiznillah....

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Site konularında yabancı değilsiniz heralde. Hangi sitede görev yaptınız acaba? Eğer tecrübeniz varsa isteğinizle baraber Vuslat adminimiz size burda da yetki verecektir. Hep beraber öğrenip , bilgilrimizi arttıracağımız böyle güzel bir sitede , yine kendinizi ailenizde hissedeceğinize inanıyorum.

Edep Ya Hu

Yeni Üyemiz
Rabbim sizden de razı olsun yüreğinize sağlık...

Yapmış olduğunuz dulara amin diyorum yürekten,herşeyin hayırlısı kardeşim bişeyler vesile oluyor
siteler kapanıyor,yeterki yüreklerimizdeki iman ateşi sönmesin...Bulunduğunuz site ortamını var sayın
buradada öyle devam edin inşallah...Bir aile sıcaklığı bulacaksınız biiznillah....

Sitenin kapanmasına çok üzülsemde elden birşey gelmiyor..İnanın çok üzgün ve kırgınım..Senelerce emek verip bir anda herkesin dağılması ve sonrada ortada kalmak çok ağır geldi..Ama bana bu yazdıklarınız bile acımı bir nebze hafifletti..Allah razı olsun..Yaklaşık 1 aydır bir çok site gezdim çoğuna ısınamadım..Daha doğrusu hangi siteye gitsem paylaşımlar 2 ay 3 ay 1 sene öncesine ait..Yani dini siteler bomboş..Ama burası nedendir bilmem sevdim..Tek isteğim Allah için sevebileceğim dua edebileceğim insanları bulmak..İnşallah hepimiz için iyi olur..

Edep Ya Hu

Yeni Üyemiz
Site konularında yabancı değilsiniz heralde. Hangi sitede görev yaptınız acaba? Eğer tecrübeniz varsa isteğinizle baraber Vuslat adminimiz size burda da yetki verecektir. Hep beraber öğrenip , bilgilrimizi arttıracağımız böyle güzel bir sitede , yine kendinizi ailenizde hissedeceğinize inanıyorum.

Site konularına yabancı değilim ama yetki istemek haddim değil..Daha geleli 2 gün oldu..Yetki alıpta birşeyler paylaşamaz veya aynı konudan 2 kere 3 kere açarsam ayıp olur..Ben paylaşımlarımı yaparım gerek görülürse olabilir..Ama benim gözüm modlukta değil...Sadece Allah için birşeyler yapmak istiyorum o kadar..Site adı vermem ayıp olur mu bilmem ..Ama sitemizin adı salihdostlardı..Yaklaşık 1-2 senedir yok..Herkes dağılınca adminimiz kapattı..

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Önemli olan niyetiniz. Bu niyetinizle buraya çabuk ısınıp bu ailenin parçası olacağınıdan şüpheniz olmasın. Burası hepimizin :)
az önce panelde Vuslat adminimzin dediği gibi 5.yılını dolduran birsiteyiz. Çok daha uzun seneler açık kalacağına ve adminlerimizin burayı kapama gibi bir niyetlerinin söz konusu bile olmadığını biliyorum. Sizde tekrar hoşgeldiniz. Yetki konusunda da adminlerimizle ortak bir noktada anlaşacağınıza eminim.

Edep Ya Hu

Yeni Üyemiz
Önemli olan niyetiniz. Bu niyetinizle buraya çabuk ısınıp bu ailenin parçası olacağınıdan şüpheniz olmasın. Burası hepimizin :)
az önce panelde Vuslat adminimzin dediği gibi 5.yılını dolduran birsiteyiz. Çok daha uzun seneler açık kalacağına ve adminlerimizin burayı kapama gibi bir niyetlerinin söz konusu bile olmadığını biliyorum. Sizde tekrar hoşgeldiniz. Yetki konusunda da adminlerimizle ortak bir noktada anlaşacağınıza eminim.

Tekrar teşekkür ederim..Bende anlaşacağımıza ve çabuk uyum sağlayacağıma inanıyorum..:)

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
31913__53a15__Resimli-dini-sozler-2.jpg

Üst Alt