Samsung UHD (4 K) 'ya uyumlu yazılım..

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Yukarıdakı tv'ye uygun hazır kanal LİSTESİNİN editör yardımıyla (kanal listesi programı) kendi isteğime göre düzenleyeceğim parogram ve hazır kanal listesi varsa paylaşırsanız memnun olurum....Çok teşekkürler

MURATS44

Özel Üye
Tahkar adminim , söylediğiniz tv nin uydu alıcısı cihazın içinde sanırım. yeni cihazlarda tkmb sistemi mevcut. sizin söylediğinizde var mı bilmiyorum.
Bu özellik kanal listelerini otomatik olarak günceller. Yeni açılan kanalları otomatik olarak listeye ekler. Bu özelliğin olması lazım. Eğer yoksa da bunu elle yapmanızı öneririm. Çünkü yeni yazılımlar oldukça karışık.Değiştirmeye kalksanız eski verimini veremeyebilir. Ben olsam biraz zaman alır ama yinede elle yaparım. Yeni cihazların yazılımlarıyla oynamanın sonucu servis götürecek sonuçlara neden olabilir.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
BİZİM BAŞIMIZA GELDİ haaahaaa

bütün kanallar silindi tekrar tek tek ekledik,çok zor oluyor

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tahkar adminim , söylediğiniz tv nin uydu alıcısı cihazın içinde sanırım. yeni cihazlarda tkmb sistemi mevcut. sizin söylediğinizde var mı bilmiyorum.
Bu özellik kanal listelerini otomatik olarak günceller. Yeni açılan kanalları otomatik olarak listeye ekler. Bu özelliğin olması lazım. Eğer yoksa da bunu elle yapmanızı öneririm. Çünkü yeni yazılımlar oldukça karışık.Değiştirmeye kalksanız eski verimini veremeyebilir. Ben olsam biraz zaman alır ama yinede elle yaparım. Yeni cihazların yazılımlarıyla oynamanın sonucu servis götürecek sonuçlara neden olabilir.

Bu altaki linkte var. Ancak 4 k'ya uygun yazılım değil..FULL HD ler içindir..program var kanalları bilgisayardan istediğin gibi düzenleyip usb'den tv'aktarıyorsun.öyle bi şey araıyorum..çok sağolun yorumlarınız için..

Samsung Smart Tv?lerde Uydu Tarama ve Kanal Listesi Düzenleme

Üst Alt