Şevket OKYAY şiirleri resim yarışması oylaması

Şevket OKYAY Şiirleri yarışma oylaması

• AdilBey

Kullanılan: 0 0.0%
  • NuSReT

• Hasret.Rüzgarı

• TÜRKOĞLU

• İstanbul

• Ömer-28

• Rasulehasret

• Tuncay ŞEN

• NehiR

• S10Ay

• KübraNisaNur

• xxMolinaxx

• Kullanılan toplam oy
    10
  • Anket kapatılmış .

sıla

Aktif Üyemiz
lrkYjb.png

Değerli arkadaşlar ,

Yarışmamız bazı nedenlerden dolayı olması gereken zamanda bitmemiştir. Bu konuda bütün arkadaşlardan , yarışmaya katılan arkadaşlardan ve şiir kitabını hediye olarak veren Şevket üstadımızdan şahsen özür dilerim.

Yarışmamıza katılan bazı arkadaşlar oy kullanmamıştır. Müsait olamadılar heralde. Son duruma göre yarışmayı sonlandırıyoruz.

Alınan oylar:

VuSLat3
Murats441
TaHKaR2
Kalbi-Nur1
Sila2
Sahra2

Sıralama:

1. VuSLaT
2. TaHKar - Sila - Sahra
3. Murats44 - Kalbi-Nur

Yarışmaya katılan bütün arkadaşlara sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz. Daha önce bu kitabı almış olanlar isterlerse , diğer arkadaşlara bu haklarını devredebilirler.

Bu duruma göre kazanan arkadaşlarımız Özel Mesaj yolu ile adres bilgilerini gönderirlerse , hediyeleri kendilerine ulaştırılacaktır. VuSLaT ve TaHKaR adminlerim Haklarını devretmek isterlerse buradan bildiim yaptıkları takdirde diğer arkadaşlar adres bilgilerini Özel Mesaj ile ulaştıdıklarında kendilerine gönderilecektir.

Sıla , Sahra ve Kalbi-Nur..

Yarışmaya katılan ve emek veren tüm arkadaşlara sonsuz teşekkürler. Hayırlı olsun.

Burada kimler kazandı bu şiir kitabını tam olarak anlıyamadım keşke yarışmaya katılan kadar oylamayada katılan olsaydı sanırım insanlar kararsız kaldı .
Ayrıca Murat Admin galiba sadakayı saraydan çıkarmak istemiyor hhımdaha önce ben bu kitabı almış olsaydım bile hakkımı başkasına devretmezdim çünkü bunun anlamı ve manevi değeri başka :)

MURATS44

Özel Üye
Önemli olan bu kitabı okumayanlarında okumuş olması. Bir yönden de hediyeleşme örneği olacak. Bende de vardı. Bende başka arkadaşa göndereyim. tahkar adminimde hakkını devretmiş. Kaldı vuslat :) vuslat adminimde kabul ederse bu yarışmanın kazananları ;

Sıla , sahra ve Kalbi-Nur.

adres bilgilerini bekliyoruz.

sıla

Aktif Üyemiz
Önemli olan bu kitabı okumayanlarında okumuş olması. Bir yönden de hediyeleşme örneği olacak. Bende de vardı. Bende başka arkadaşa göndereyim. tahkar adminimde hakkını devretmiş. Kaldı vuslat :) vuslat adminimde kabul ederse bu yarışmanın kazananları ;

Sıla , sahra ve Kalbi-Nur.

adres bilgilerini bekliyoruz.

Murat öyle kolayca kurtulamazsın el sırtından kurban kesilmez :),Admin olmak kolay değil koskoca Reissin ben başkasının kitabını kabul etmiyorum gönderecekseniz yeni olacak ayrıca herkesin ismine Şevket Okyay hocamızın imzasıda olacaktı yanılmıyorsam yarışmanın başlangıcında böyle demiştiniz.anlaştık

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bende hocamın kitabı mevcut:) onun için yarışma dahilinde kalmalıyım ki,birinciye tahsis edilen kitap hak edene verilsin:)

MURATS44

Özel Üye
BİLGİ
Şevket OKYAY şiir kitabı yarışması sonuçlarına göre kitabı almaya hak kazanan Tahkar ve Vuslat adminlerimin kendi haklarını devretmeleri üzerine ;

- Sıla
- Sahra
- Mahzungarip
- Adilbey

Adres bilgilerinizi Özel mesaj yolu ile Şevket OKYAY üstadımıza ulaştırdığınız takdirde , kitaplarınız üstadımız tarafından imzalanarak şahsen sizlere gönderecektir. En kısa zamanda adres bilgileriniz bekleniyor.

ÖNEMLE DUYRULUR...

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Evet saygı değer yarışmacı kardeşlerim.
Lütfen kitabı göndereceğim adresi bildiriniz,
İnşaAllah gönderelim.
Murat'ım özelden de mesajla bilgilendirelim,
Bir an önce haberlemiş oluruz.

Üst Alt