Silahla ateş etmek (Aftereffects,cinema 4D ve 3D max)eğitimleri

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
]Dosya boyutu 1 gb tır.
]Not: çeviri google den yapılmıştır eksiklik veya yanlışlıklar olabilir.
]Bullet nedir?
]Bu eğitim ürün nasıl bir organize ve güçlü bir iş akışı büyük ölçekli görsel efektler oluşturmak için size göstermek için tasarlanmıştır. Ham görüntüleri ile başlayarak, yavaş bir silah ateş Sam Loya shot bu şaşırtıcı görsel efektler tamamlamak için gerekli tüm öğeleri inşa edecek.
]Ben başka ne öğrenecek?
]Kavramlar ve teknikler sınırsız görsel efektler olanakları ve yaratıcı görsel efektler için güçlü bir kompozisyon boru hattına çevirmek olacaktır.
]Bullet
]Gelişmiş AE & 3D Training
]• Kompozit canlı aksiyon görüntüleri ile bir mermi
]• 21 Öğreticiler ve eğitim üzerinden 5 saat
]Cinema 4D, 3Ds Max & Blender • 3-in-1 Eğitimi
]• 3d multi-pass kompozisyon sırlarını öğrenin
]• Proje dosyaları, yardım dosyaları ve kaynak görüntüleri dahil
]İNDİR
]DEMO
]
972yo1.jpg

MURATS44

Özel Üye
Türkiyede bazı ulusal kanalarda çalışan ve bu proğramla çalışmalar yapan arkadaşlarla tanıştım burda. Değerli ve sağlam arkadaşlar. Bu proğramla ilgili ders notları ve videolar verecek bana. İşinin uzmanı gencecik arkadaşlar. Öğrenmeye başlayınca , inşallah bende örnekler paylaşırım.
Bu ve daha değişik efekt çalışmalarınıda yapar ve eklerim inşaallah..

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Türkiyede bazı ulusal kanalarda çalışan ve bu proğramla çalışmalar yapan arkadaşlarla tanıştım burda. Değerli ve sağlam arkadaşlar. Bu proğramla ilgili ders notları ve videolar verecek bana. İşinin uzmanı gencecik arkadaşlar. Öğrenmeye başlayınca , inşallah bende örnekler paylaşırım.

İnşaallah bekliyoruz.

TaHKaR

Aktif Üyemiz

İnşallah Adminim bekliyorum çok iyi olurda özellikle video yapmada çok meraklıyımdır.. Nicedir kullanma fırsatı bulamadığımız bazı güzel paylaşımları sayenizde bundan sonra kullanacağız inşallah...

Üst Alt