Türksat 4A Şebeke Arama Nasıl Yapılır buyrun burdan?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
11844 dikey (V) 02222 MANUEL ARAMADAN gir şebeke armayı açık yap. hepsini bulabilirsin ama ilk önce türksat 3a kanllarını silmeni tavsiye ederim birbirine girmesin.

daha geniş açıklama

burdan...her uydu cihazına özel hemde resimli açıklamalı. Ve Ayrıca

Türksat 4A uydusunun faaliyete geçmesiyle birlikte oluşan frekans ve sinyal sorunlarınızı bu konu üzerinden paylaşabilirsiniz.

bildirim ve paylaşım yapan arkadaşlarımız bölge ve çanak çapı bildirirlerse yardım almaları ve yardım etmeleri daha kolay olur.

http://www.nextdestek.com/next-nexts...ma-islemi.html

MURATS44

Özel Üye
Hadi hayırlısı . TürkSat 4A için oldukça iyi düşünceler var. Hem kalite hemde ses açısından çok daha iyi olacağı söyleniyor. Hayırlı olsun memlekete.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Teşekkürler bu konu için işe yarayacak,,,bizim dün gece saat 1,30 bütün kanallar gitti,,,

şu anda öyle tv izleyemedim ben ayar yapamıyorum hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç uğraşamam şu anSmilkkendi düzelmeyeceğine göre

bu gün tv yok bana haaa en çok tv emden kovboy sinemalarına üzüldüm...haaa

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Teşekkürler bu konu için işe yarayacak,,,bizim dün gece saat 1,30 bütün kanallar gitti,,,

şu anda öyle tv izleyemedim ben ayar yapamıyorum hiiiiiiiiiiiiiiiiiiiç uğraşamam şu anSmilkkendi düzelmeyeceğine göre

bu gün tv yok bana haaa en çok tv emden kovboy sinemalarına üzüldüm...haaa

Adminim Kullanmış olduğunuz uydu cihazınızın markasını söyleyin.resimli açıklamalı (yeni ayar nasıl yapılır. ) bu sayfada sunayım ..:)teşekkürler

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Teşekkür ederim adminim çok makbule geçti,,,vermiş olduğun linkten adım adım giderek hallettim:) sağolasın...

Üst Alt