Murat adminin evinde yemekteyiz.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet efendim şimdide,,,Kültürüyle, doğasıyla veee kayısısıyla meşhur,
Malatya şehrimiz de olan,,,, MURAT ADMİNİN EVİNE YEMEĞE GİDİYORUZ.....ayyyy

MURATS44

Özel Üye
red_france_IR1589_enlarge.jpg

20070630043659.jpg

Efendiiiiiiiiimmmm .Kimler gelmiş kimler.....:)
Hoşgeldiniz.Hoşgeldiniz..

SM-Living-Room.jpg

Sizleri şöyle salona alalım.. Yoldan geldiniz biraz dinlenirsiniz..
Buyrun arkadaşlar Siz dinlenirken ben size kayısı ikram edeyim.
Ağzımız bir tatlansın.
Tatlı yiyelim , tatlı konuşalım inşallah..
2262020114_796a5e3834_b.jpg

Arkadaşlar yemeğe geçebilirz.
Buyrun :)
Önce mutfağı bir görmek isterseniz ,
mutfak-perde-modelleri.jpg

Yemekleriniz siz gelmeden , burda hazırlandı özenle...Şimdi yemeğe buyrun ...

271320365_f5b03e0349_o.jpg

Vuslat .." tuz nerdeeeeeeeee..." diye kızmazsın inşallah.. Tuz hemen yanında:)

İhsan Hocam.. Senin tavuk sevgini bildiğim için sana özel hazırladım...:)

frn_poetinde_tavuk2.JPG

Salata isteyen buyursun arkadaşlar..

tavuk_salatasi.jpg

glü glü glü

Afiyet olsun arkadaşlar..Haydi buyrun...
Eksik bişey varsa ya da istediğiniz birşey varsa söyleyin hemen ikram edeyim..

Yemekten sonra diğer ikramlarımız gelecek inşallah..

mahzungarip

Yönetici
ev hrika yavf :) şu salona bakın hele .malatyada böyle ev vaermıymış ıslık e tabi zengin adamında hali bi başka oluyoo canımbeekayısıların o hali ne öylegözsşekilden çıkmışlar.ıslık yemekler biz gelmeden önce hazırlanmış hem soğumuşlar vede bazıları yemeğimizi çabucak yiyip gitmmiz için böyle yapmışbee misafirağırama şeklin beğenmedim:asabibenden 10 üzerinden 0' ın altında eksi 10 puan bee

MURATS44

Özel Üye
Doğunun incisi Malatya'dan bahsediyorsun...:):):) Tabii ki çok daha güzel evler var..
Ayrıca yemekler siz gelmeden az önce hazırlandı..Ağzınız yanmasın diye biraz dinlendirdim hepsi bu.Yemeden , tadına bakmadan soğuk diyemezsin hocam.. Hem sana özel komşunun çiftliğinden yürüttüğüm tavuğu pişirdim..Yürütme tavuğun tadı da başka olur hani..O bakımdan :):):)
Ayrıcanaaaaa... Puanlarınız tevecühünüz ihsan hocam..Teşekkür ederim..Ben puan için davet etmedim.. Amacımız İkram'dır..
Hani on puan da hakkı yani.....

Son düzenleme:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Öncelikle bu sıcak ve güllerle, zarif karşılama için çok teşekkürler......mmm.
Salon hoş ve ferah,,,,mutfağınız derli toplu ve hijyen olduğuna eminim......clapping
Gelelim ikrama,,,,kaymaklı kayısılar hoşdu.....tmm Masa dizaynı olmamış çok karışık.....dirolHele tuzluk o masaya uymamış,,,,Bir milyoncudan mı aldın murat......i.i
Tavuklu salatayı hiç sevmembeeİhsan hocam tavuktan bizede ayır, aç kalcaz galiba....mmjhiç beğenmedim hiçççç.......dirol

MURATS44

Özel Üye
Tavuklu salata değil ki...Tavuklu salatayı senden duyuyorum..Bu sizin için ellerimle hazırladığım çok özel bir salata..Madem beğenmediniz...
Çok karışık diyorsanız , diğer taraftada bir masamız var buyrun oraya geçelim..
neyenirmf8.jpg

Ayrıca vuslat adminim Erzincana özel çorba ve yemeklerimizde var.bu evden aç çıkmak yasak..Buyrun..Tekrar afiyet olsun..

erizincan.jpg

00238754.jpg

mahzungarip

Yönetici
neysem son iki masanın servisini beğendim benden 1 puan :) comicoc yemekten sonra udimiz varsa güzel bi sanat müziği eserleri dinlemek isterim:)

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
ayyyykırmızı güller çok severim:aferin giriş kapısıda 07wygüzel salonda uyumlu
bu tatlılar güzel degil sevmedimneamutfak gerçekten süper çok begendimtmm masa ne kadarda karışık yemeklerde güzel görünmüyor ihsana özel menü vuslatın tuzu unutulmamış ayyüzlüme bi şey yok yaf bu salatada ne ararsan var puanlamayı düşünmem lazımnea

Üst Alt