Şevket OKYAY(Resimli) Adilbey

TaHKaR

Aktif Üyemiz
ADLBEY.jpg

İlk Harflerde Adilbey kardeşime bu güzel şiiri hediye eden Şevket Ustadıma ve şiire katkı saglayacagını düşündüğüm bu güzel şiiriniz için tesekkürler ..paylaşmak istedim...

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Herkese Tek tek , kalpten gelen sevgiyle nakşedilmiş resimler ve resmi bütünleyen bir güzellik. Yalnız bir eksik var sanki:) Sitemizin can damarı ve direği VuSLaT adminimizi göremedim. İnşaallah en kısa zamanda değerli adminimizle beraber bu mutluluğu yaşarız. Emeklerine sağlık. Yüreklerinize sağlık...

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Temiz bir duygunun nişanesi bu,
Adilbey kardeşim resmin konusu.
Hakkıdır her lütuf ona doğrusu,
Kendisi, dostlukta dim dik duruşu,
Ahbabı TaHKaR'a, dürtü vermiş ki,
Riyasız karşılık bulmuş bu coşku.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Temiz bir duygunun nişanesi bu,
Adilbey kardeşim resmin konusu.
Hakkıdır her lütuf ona doğrusu,
Kendisi, dostlukta dim dik duruşu,
Ahbabı TaHKaR'a, dürtü vermiş ki,
Riyasız karşılık bulmuş bu coşku.

Çok güzel ustadım tebrik ederim güzel bir şiir okudum şiirli yorumunuz harika
Kaleminiz daim olsun

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Herkese Tek tek , kalpten gelen sevgiyle nakşedilmiş resimler ve resmi bütünleyen bir güzellik. Yalnız bir eksik var sanki:) Sitemizin can damarı ve direği VuSLaT adminimizi göremedim. İnşaallah en kısa zamanda değerli adminimizle beraber bu mutluluğu yaşarız. Emeklerine sağlık. Yüreklerinize sağlık...

Evet Adminim Kardeşim (Şevket Okyay) adlı konudan alıntı yaparak paylaşmıştım. Bu güzel çalışmlarımı Ancak Çok değerli ve bi okadar da sitemizin değerli candan Vuslat Adminime ait Okyay hocamızdan şiir ve yorum göremeyince ...Herhalde Vuslat Adminim konuyu görmemeiştir.Yoksa en güzel yorum ona olacaktı bekliyoruz....Saygılarımla

Adilbey

Aktif Üyemiz
Bir süredir giremiyor idim sitemize. Şimdi gördüm büyük süpriz oldu. çok sevindim . Değerli üstadımızın güzel yorumlarına , akrostişli yorumuna akroştiş kadar güzel bir resimleme ile güzel bir süpriz oldu. Yüreklerinize sağlık . Mevlam her iki cihanda razı olsun iszlerden.gecenin bu saatinde yaşattığınız mutluluk için. İçten teşekkürlerimi sunarım.

Üst Alt