Dostun Var mı?

ceylannur

Yeni Üyemiz
İyi dostu olanın aynaya ihtiyacı yoktur ! demiş Mevlana .Peki bizlerin dostu varmı ?Benim var diyen olduğuna inanan yazsın.

ceylannur

Yeni Üyemiz
hatasız dost arayan dostsuz kalır:
Hz.mevlana
herkesin kendine güre dosdu vardı ama en büyük dost allah dostu olamktır elebete

TaHKaR

Aktif Üyemiz
harika paylaşım Hani diyorum da,insanın gerçekten mükemmel bir dostu olsa.. "Ona" şöyle içine sindire sindire, kocaman bir sarılsa.. Ne iyi olur değil mi?
Dostunuz! Dostunuz var mı? Kadın ya da erkek.. Hiç fark etmez. Gerçek dostun cinsiyeti olmaz.ayrıca bazen hatalar olurda onlarda afedilse ne güzel olurdu?

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
İnsanın güzel dostu olabilmesi için önce kendi güzel olmalı.....
Çünki aynaya baktığınız zaman, sadece kendinizi görürsünüz.....:)Demek oluyorki siz ile dostunuz birbirinize baktıkca kendini görmeli....İşde böyledir canda dost.....Benim RABBİME şükürler olsun çooooooooooooooooook dostum var.....ALLAH onları etrafımdan eksik etmesin......aminnnnnnnnnnnn.....:):):):)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Seni senden iyi bilen, sana senden çok güvenen bir sırdaş...Gözbebekleri bulutlandığında yaklaşan fırtınayı sezebilmelisin.....Ve sen ağladığında, onun gözünden gelmeli yaş...

BU KONU BAYAĞI HOŞUMA GİTTİ TEŞEKKÜRLER......:):):)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Aradığında işinizi değil, sizi soran.. Kötü gününüzde ev sahibi, iyi gününüzde kiracınız olsun. Anlatsın, konuşsun, açık - seçik, korkmadan yaşasın. Güvensin teşekkürler

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Dostlar arasına hasret uçurumu girdiğinde, yıldızlarla vuslat köprüsü kurduk yürekten yüreğe.:) Gönlümüzün hasret günlüğüne unutmayı ve unutulmayı hiç yazmadık inşallah.......:):)

TaHKaR

Aktif Üyemiz
İçten, sevecen, sempatik, sevdaları, özlemleri anlayabilen biri olsun. Anlasın! Ağzıyla değil, gözleriyle ve kalpten konuşsun.Sağulun Vuslat allah razı olsun konu güzel oldu

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Dost bazen minik bir kuş bazen bir sevgili,,,, kimi zaman saksıda bir çiçektir,,,, ama asıl dost seni senden çok sevendir inşallah.....:):)

ALLAH c.c sizden de razı olsun Tahkar bey.......

Üst Alt