En iyi transferleri yaptık

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bursaspor başkanı İbrahim Yazıcı, devre arasında en iyi transferleri yaptıklarını, ancak 6 haftadır şanssızlıklar yaşadıklarını söyledi.

Bursaspor Kulübü Başkanı İbrahim Yazıcı, Bursastore Lojistik Merkezi'nin açılışında basın mensuplarının sorularını yanıtladı. 6 haftadır şanssızlıklar yaşadıklarını ifade eden Yazıcı, "Bu şanssızlıklara son vermek istiyoruz" dedi. Bursaspor'un resmi ürünlerinin satıldığı Bursastore Mağazaları'nın Lojistik Merkezi Başkan İbrahim Yazıcı, teknik direktör Ertuğrul Sağlam ve yöneticilerin katılımıyla açılışı yapıldı. Açılış sonrası basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Başkan İbrahim Yazıcı önemli açıklamalarda bulundu. Cumartesi günü Manisaspor maçıyla şanssızlıklarına son vermek istediklerini vurgulayan Yazıcı, "Bursaspor bütün maçlarına kazanmak için çıktığı gerçek ama 6 haftadır şanssızlklar yaşıyoruz. Her takımın başına gelebilir ama herşeyin bir sonu vardır. Diliyorum bu hafta son verip çıkışa geçeriz. Çok da fazla söyleyenecek birşey yok. Yarın inşallah gülen taraf oluruz ve taraftarımızı mutlu ederiz" diye konuştu. "EN İYİ TRANSFERLERİ YAPTIK" Bir gazetecinin, "Bursaspor sezon başında daha iyi transferler yapsaydı düşüş yaşanır mıydı?" yönündeki sorusunu yanıtlayan Yazıcı, "Bursaspor devre arasında en iyi transferleri yapan kulüplerin başında geliyor. Daha iyisi nedir anlayamadım. Biz kadro zenginliği olan bir takımız. Bazen en iyisini alırsınız ama yine olmaz. Bunun için de şanssızlıklar da olabiliyor. Biz bunu yaşadık" şeklinde konuştu. "VOLKAN VE OZAN İLE PROBLEM YOK" Bursaspor'un genç futbolcusu Sercan'ın gece hayatı, Volkan ve Ozan İpek'in sözleşme yenilemeleri ile ilgili sorulan soruları cevaplayan Yazıcı, "Sercan Yıldırım'ın özel hayatı konularına pek girmem. Hocası görüşüyordur. O seviyede bir görüşmemiz olmadı. Volkan ve Ozan ile ilgili ise problemimiz yok. Pürüz de yok. Tabi ki arkadaşlarımızla sözleşme uzatma isteyebiliriz, anlaşabiliriz ya da anlaşmayabiliriz. Önümüzdeki günlerde belli olacak. Bu futbolcularımızın mukaveleri devam ediyor" dedi. Yazıcı, bir basın mensubunun, "Kaç futbolcuyla sözleşme uzatacaksınız?" yönündeki sorusuna ise, "Öyle bir kopya veremem" yanıtını verdi. "AÇIĞA ÇIKINCA KONUŞACAĞIZ" Ligin ikinci yarısındaki düşüşte kulüpteki incelemelerin payı olup olmadığı yönündeki soruyu cevaplayan Yazıcı şunları söyledi: "Kulüpte olan bu gibi olayların hiç tesir etmemesi mümkün değil. Ama bugün için o konuyla ilgili yorum yapmak istemiyorum. Önümüzdeki günlerde herşey açığa çıksın o zaman daha iyi konuşacağız. " ERTUĞRUL SAĞLAM: "KULÜBÜMÜZ İÇİN TEZGAHTAR DA OLURUZ" Bursaspor'un resmi ürünlerinin satıldığı Bursastore Mağazalarının Lojistik Merkezi açılışı Başkan İbrahim Yazıcı, Teknik Direktör Ertuğrul Sağlam ve yöneticilerin katılımıyla yapıldı. Merkezi dolaşan Başkan İbrahim Yazıcı ve Sağlam arasında ürünlerin sergilendiği odada ilginç bir diyalog yaşandı. Sağlam'a, "İyi bir tezgahtar olabilir misin?" diye soran Yazıcı'ya başarılı teknik adam, "Kulübümüz için tezgahtar da oluruz" yanıtını verdi. İkili arasında kısa süreli gülüşme yaşandı. Açılış töreni Başkan İbrahim Yazıcı'nın Lojistik Merkezi ve storelarla ilgili verdiği bilgi ve çekilişte hediye kazananların açıklanmasıyla sona erdi.

Devami...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
bilgilendirdiniz bizi alah razı olsun lig kızıştı şampiyon fanerbahçe gibi,bu yıl trabzon olsun isterdim yanlış anlaşılmasın ben cimbomluyum

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Şampiyon fenerbahçe gibi değil.Şampiyon fenerbahçe :)
Bir fenerbahçeli olarak bende isterdim bir anadolu takımı şampiyon olsun.
Ama şampiyon belli :)
fenerbahce_logosu.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
:birinci:birinci:birinciD:D:clappingclappingBütün takımlara başarılar,,,,,,fener bahçeyeD:

Üst Alt