Günümüzde İnsanlar!

TaHKaR

Aktif Üyemiz
çok doğru. haketten muhtazaf abi kaza yapan,yangın,vb ölümlerde kurtarma veya yardım etmek yerine konuda da anlatıldığıgibiı yapan çok insan var...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
HAY Allah razı olsun günümüz de aynen bu manzaraları görür olduk,tv de görünce ne kızıyorum.
Bizler acılara böyle seyirci olmazdık,üzüntüyle izlerdik,şimdi ise tabiri caizse cem yılmaz gibi konuşcam amahaaa
heyyy ev yanıyor bak resmini çektim,,,,bakın arkadaşlar adam kazada can çekişiyordu resim nasıl ama
Adam boğuluyor dur bir resim çekeyim tövbe yarabbi işte bu duruma geldik velhasıl insanlıktan çıkıldı...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
HAY Allah razı olsun günümüz de aynen bu manzaraları görür olduk,tv de görünce ne kızıyorum.
Bizler acılara böyle seyirci olmazdık,üzüntüyle izlerdik,şimdi ise tabiri caizse cem yılmaz gibi konuşcam amahaaa
heyyy ev yanıyor bak resmini çektim,,,,bakın arkadaşlar adam kazada can çekişiyordu resim nasıl ama
Adam boğuluyor dur bir resim çekeyim tövbe yarabbi işte bu duruma geldik velhasıl insanlıktan çıkıldı...

Çok anlamlı bir konuydu Adminim . yorumunuz bu konuya çok uyumlu olmuş.Herkes okuyabilse ne kadar güzel olur. mesajınız oldukça güzel ve herkesi ilgilendirebilir.ALLAH razı olsun

Son düzenleme:
Üst Alt