Hopa'da yaralanan polisin son durumu - video / Dini Forum

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Hopa mitinginde başına gelen taşla yaralanan polis memurunun sağlığında son durum.

Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'ın Hopa mitingi öncesi ilçeyi karıştıran bir grup miting sonrasında da Başbakanın içinde bulunduğu otobüsü taşladı. İşte o anlarda başına isabet eden taş sonucu dengesini kaybeden Başbakanlık Koruma Müdürlüğü'nde görevli 36 yaşındaki polis memuru Servet Erkan'ın otobüsten düşmüştü.İlk müdahalenin ardından Rize Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne kaldırılan Erkan beyninde oluşan kanama sebebiyle hemen ameliyata alındı. Beyin ve plastik cerrahi uzmanları nezaretinde yapılan ameliyat tam 4 buçuk saat sürdü. Öte yandan Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'da sık sık telefonla arayarak polis memuru hakkında bilgi aldı.Ameliyat sonrası kameralar karşısına geçen Rize Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Hasan Türüt, ameliyatın teknik olarak başarılı geçtiğini söyledi.Polis memuru Erkan 72 saat boyunca yoğun bakımda uyutulacak... Koruma polisinin durumu bu 72 saat sonrasında belli olacak.

Devami...

Üst Alt