Sevket OKYAY Hoş geldin ey Şehrü Ramazan

Okyay

ÖZEL ÜYE
Anlamlı ve duygu dolu bana ait olan bu güzel yorumlarının okumanın onurunu yaşıyorum.Yaşadığımız dünyada geleceklerimiz var.İnsanklara Tepeden bakmayıp insanı insan bilenlere ne mutlu.

Sevgi dolu bir ruh geleceğimizin ta kendisidir. Sevgi ve özlem dolu yüreğinize ve ak ellerinize sağlıklar olsun.Allah Kimseyi sevgisiz bırakmasın Hocam Hürmetlerimle...

Dedim ya çok naziksiniz.
gösterdiğiniz memnuniyet ve duyarlık
beni de duygulandırdı.
Teşekkürler.

MURATS44

Özel Üye
Bu konuyu ilk okuduğum zamanı hatırladım. Aradan bayağı bir zaman geçmiş . geçen zamana rağmen bu güzellik hiç değişmemiş. emeklrinize sağlık. Güzel bir nostalji gibi oldu.

mahzungarip

Yönetici
Peygamberlerin en üstünü ve en şereflisi Hz. Muhammed as'dır. Neden? Çünkü Kur'an ona inmiştir. Ümmetlerin en üstünü ve en son gelmelerine rağmen ilk cennete girecek olan Muhammed ümmetidir çünkü Kur'an onlara gelmiştir. Ayların en hayırlısı Ramazan ayı çünkü Kur'an o ayda inmiştir. Gecelerin en hayırlısı ve Kur'anın deyimiyle bin aydan daha hayırlı olan (yaklaşık 83 yıl eder ki buda bir insanın ömrüne eşdeğerdir) Kadir gecesidir çünkü Kur'an o gecede inmiştir. Herşey Kur'anın hürmetine. Kur'an ayı olan Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek olsun. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah. Başı rahmet ortası mağfiret sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan şu mübarek ayı dolu dolu geçirme ümidiyle...

Okyay

ÖZEL ÜYE
Bu konuyu ilk okuduğum zamanı hatırladım. Aradan bayağı bir zaman geçmiş . geçen zamana rağmen bu güzellik hiç değişmemiş. emeklrinize sağlık. Güzel bir nostalji gibi oldu.

Murat'ım!, burası yâren bahçesi,
Uyum var-sevgi var, daha nicesi.
Rasûlehasre t bu, dostluk sitesi,
Ahrette kardeşlik, artık ötesi.
Tebrikler...sana da, ne güzel evin..
Seçkin âilenle, öğün ve sevin.

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Peygamberlerin en üstünü ve en şereflisi Hz. Muhammed as'dır. Neden? Çünkü Kur'an ona inmiştir. Ümmetlerin en üstünü ve en son gelmelerine rağmen ilk cennete girecek olan Muhammed ümmetidir çünkü Kur'an onlara gelmiştir. Ayların en hayırlısı Ramazan ayı çünkü Kur'an o ayda inmiştir. Gecelerin en hayırlısı ve Kur'anın deyimiyle bin aydan daha hayırlı olan (yaklaşık 83 yıl eder ki buda bir insanın ömrüne eşdeğerdir) Kadir gecesidir çünkü Kur'an o gecede inmiştir. Herşey Kur'anın hürmetine. Kur'an ayı olan Ramazan-ı Şerifiniz Mübarek olsun. Rabbim hayırlara vesile kılsın inşallah. Başı rahmet ortası mağfiret sonu ise cehennem ateşinden kurtuluş olan şu mübarek ayı dolu dolu geçirme ümidiyle...

Mahzungarip dostumuz!
Ak düşüncen, ter temiz.
Hâlık'ımız duânı,
Zinet kılsın, bu ânı.
Umalım Rabbimiz'den,
Nur görsün hepimizden.
Göğe açılsın eller,
Arşa değsin ameller.
Recep-Şaban-Ramazan,
İnşaallah kârlı zaman.
Parlasın gayri iman...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Murat'ım!, burası yâren bahçesi,
Uyum var-sevgi var, daha nicesi.
Rasûlehasre t bu, dostluk sitesi,
Ahrette kardeşlik, artık ötesi.
Tebrikler...sana da, ne güzel evin..
Seçkin âilenle, öğün ve sevin.

redskorpion3.jpg

sizi okumayı sevıyorum degerli Ustadım yorumlar harika olunca .... benden resmetme kaçmaz.Ömürlü olun..

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Çok güzel olmuş Tahkar Bey. emeğinize sağlık. bu kdar güzel bir anlatım içinde sizin de yüreğinize sağlık Şevket Hocam. Allah ac ikinizden de razı olsun inşaallah

Üst Alt