Şevket OKYAY(Resimli) İmtihan

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
NOT
En kısa zamanda yeniden düzenlenecektir.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
:) Ne diyebirilirim ki ? Şevket Okyay'ın mükemmel eserlerinden birine yapılan çok güzel br jest. Keşke kendisi de aramızda olsa bizlerle beraber izleseydi. Eline sağlık adminim. Şevket Hocamıızı da böylece unutmamış oluyoruz. Allah razı olsun. Eyvallah....

Okyay

ÖZEL ÜYE
Kelebekçe

Kelebekçe olmuş ziyâretlerin
Bu lütfa ben ancak duâ ederim.
Şu anda gördüğüm,! bulunmaz eşin,
Sağ olun, var olun 'Vuslat' kardeşim.

Kalp gözlyerin ki; öylesi açık,!
Doğruyu görmeye, âdeta aşık.
Hep Hakk'tan yanasın, bundan eminim,
Ne güzel çizgi bu, sayın Adminim

İnsana rahatlık veren sözlerin,
İyilik üzere bütün izlerin.
Nezâket, incelik, bu ruhi hâlât,
Sana bir lütuftur, pek sayın evlât.

Son düzenleme:

Adilbey

Aktif Üyemiz
Eline canına sağlık adminim. Gerçekten de hem göze , hem kalbe hitap eden bir çalışma. Şevket OKYAY eserlerinden birini okurken aynı zamanda izlemek gerçekten çok güzel oldu. İçeriğinde ki mesajlar ile daha da anlamlı olmuş. Şevket OKYAY hocamızın kalbine seninde ellerine sağlık. İkinizden de ALLAH cc razı olsun.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Kelebekçe

Kelebekçe olmuş ziyâretlerin
Bu lütfa ben ancak duâ ederim.
Şu anda gördüğüm,! bulunmaz eşin,
Sağ olun, var olun 'Vuslat' kardeşim.

Kalp gözlyerin ki; öylesi açık,!
Doğruyu görmeye, âdeta aşık.
Hep Hakk'tan yanasın, bundan eminim,
Ne güzel çizgi bu, sayın Adminim

İnsana rahatlık veren sözlerin,
İyilik üzere bütün izlerin.
Nezâket, incelik, bu ruhi hâlât,
Sana bir lütuftur, pek sayın evlât.

Eyvallahhhhhhhhhh değerli üstadım,,,çok kıymetli hocam....Bu ne kadar hoş dizeler
inanın her satırına hayran kaldım sağolun var olun inşallah....ALLAHIN izni keremi ile çizgimi hiç bozmadan bu yolda ilerlemeye önce RABBİME sonra siz canlara söz verdim....ALLAHIM bu güzellikten bizleri ayırmasın inşallah....Mevla neylerse güzel eyler dedik,,,siz mubarek insanları tanıdık elhamdulillah.....
iyiki varsınız hocam,,,,ömürlü olun inşallah.....

MURATS44

Özel Üye
:) Bir güzelliğe , insana direk etki eden satırlara karşılık muhteşem bir cevap. Ne söylenebilir ki? Bu cevabınızı çok beğendim. Nükte ve incelik dolu. Hani tam isabet derler ya, konuya karşılık tam isabet cevap olmuş. Gerçekten çok iyisiniz Şevket Hocam. Yüzlerde tebessümle beraber sevginizi perçinlediniz. Bu candan yaklaşım ve samimi ifadelerinizle. Allah sizden razı olsun inşaallah. Ne hoş satırlar ne güzel ifadeler. Vuslat adminimiz de haketmiyor değil. Her ikinizden de bu kadar güzel bir muhabbete ,tebessüm ve hayranlıkla tanıklık etmeme vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

images

Okyay

ÖZEL ÜYE
Eyvallahhhhhhhhhh değerli üstadım,,,çok kıymetli hocam....Bu ne kadar hoş dizeler
inanın her satırına hayran kaldım sağolun var olun inşallah....ALLAHIN izni keremi ile çizgimi hiç bozmadan bu yolda ilerlemeye önce RABBİME sonra siz canlara söz verdim....ALLAHIM bu güzellikten bizleri ayırmasın inşallah....Mevla neylerse güzel eyler dedik,,,siz mubarek insanları tanıdık elhamdulillah.....

Sağ olun Evlat !
Mısralarım; emeğiniz karşısında aciz ve yetersizdir biliyorum.
Ama Siz hep iyiye ve iyiliğe şartlanmış kimseler, memnun olmak için sebepler bulursunuz.
Beğenmenize ve asıl hizmetinize ben teşekkür ederim.
Rabbimiz razı olsun İnşaallah.
:::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

"Adilbey" isimli üyeden alıntı:

Eline canına sağlık adminim. Gerçekten de hem göze , hem kalbe hitap eden bir çalışma. Şevket OKYAY eserlerinden birini okurken aynı zamanda izlemek gerçekten çok güzel oldu. İçeriğinde ki mesajlar ile daha da anlamlı olmuş. Şevket OKYAY hocamızın kalbine seninde ellerine sağlık. İkinizden de ALLAH cc razı olsun.
.......................................

"Adilbey" nick isimli kardeşimizin yukarıdaki yorumuna, izninizle
sizin ve kendi adıma teşekkürlerimi sunuyorum.
Nezaket yüklü kelimelerinden pek mütehassis oldum.
Okuyan gözleri ebeden nurla dolsun.
Mevlamız kendisinden razı olsun İnşaallah.

Okyay

ÖZEL ÜYE
::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

tac.gif
MURATS44 den alıntı.

:) Bir güzelliğe , insana direk etki eden satırlara karşılık muhteşem bir cevap. Ne söylenebilir ki? Bu cevabınızı çok beğendim. Nükte ve incelik dolu. Hani tam isabet derler ya, konuya karşılık tam isabet cevap olmuş. Gerçekten çok iyisiniz Şevket Hocam. Yüzlerde tebessümle beraber sevginizi perçinlediniz. Bu candan yaklaşım ve samimi ifadelerinizle. Allah sizden razı olsun inşaallah. Ne hoş satırlar ne güzel ifadeler. Vuslat adminimiz de haketmiyor değil. Her ikinizden de bu kadar güzel bir muhabbete ,tebessüm ve hayranlıkla tanıklık etmeme vesile olduğunuz için teşekkür ederim.

::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::::

İkiniz de harikasınız evlatlar.
Yüce Mevlam ikinizden de razı olsun İnşaallah.
Gönül dolduran, rahatlık veren, huzur bahşeden, saygı ve nezaket yüklü kelimeleri
anc ak nur saçan yürekler taşır.
Yüreğinize sağlık. Ellerinize bereket ve üstün zekanıza kuvvet dilerim.

Son düzenleme:
Üst Alt