islam adını kullanan sitelere aldanmayın,,,,

soleill

Aktif Üyemiz
Çok güzel söylüyorsun VUSLAT senin kişiliğinede bu yakışır fakat sitenin
ismini söylemen gerekiyor.Belki bu siteden orda üye olanlar vardır.Onlarda farkına varmamış olabilir.Sen bana deki böyle bir site mazide kalsın hemen hallederim VUSLAT, senin için farketmiyor ama islam adını kullanan yanlış siteler kalkmış olur aradan değil mi? Ne yapayım ben senin kadar iyi niyetli olamıyorum,bazen beklemeden hadlerini bildirceksin.

MURATS44

Özel Üye
Vuslat adminim ,ben buldum söylemediğin siteyi.O kadar ısrar etmeme rağmen söylemedin .Aslında sana da biraz dargınım bu konuda. Bence saklamamak lazımdı ki herkes bilsin gerçeği.Onların durumuna düşmemek için söylemem dedin ama söylemek ,en azından dikkatleri çekmek için iyi olurdu.İslam adıyla sömürgecileri açıklaman lazımdı .Ve bir daha ki mesajımda ben söyleyecem bu mantıktaki insanların mekanını.Müsaadenle tabiii :) Hatta denemek için üye olayım dedim .Kabul etmediler :) NE güzel demi.Her şey nasılda kendini belli ediyor.Bir de bayan adıylamı üye olsam acaba.O zaman kesiinnnnnnnnn kabul edilirdim:):):)Yazık yaa bu insanlara.. İlk defa onayla üye olunan bir site çıktı karşıma. Kırmızı kırmızı görüntüsü var sitenin birde sanki çok çok özelmiş gibi üyeler onayla kabul ediliyor. Bir sayfayı açabilmek için bile bir çay içiyorum sonra sayfa açılıyor. Haklılar tabii üye çok olunca sayfalar veya site yavaşlayacak....... :):):) Süpersonik ya mübarekler.....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Çok haklısın murat adminim....Belkide o sitede herkes herşeyin farkında....
Ama çekindikleri bişe olsa gerek,,,Müslüman uyanık korkusuz olmalı,haklının yanında HAKKI savunmalı...Ama ben bana yakışan uslüble sitenin adını söylemeyeceğim,,,onlar zaten biliyor bizi....Çokda yakinen takip ediliyoruz farkındayım, olsun belki bir nebzede olsa herkes yaptığı hatadan dolayı pişmanlık duyar,,,,Tabi içlerinde zerre mütevazilik varsa....Sanmıyorum ama
yinede RABBİM hidayet versin diyelim.....

naciyeee

Aktif Üyemiz
Acaba benimde üye olduğum sitemi.Bir hafta bekledim üyeliğim onaylanmamıştı.neden bu onay anlamadım insanlara hizmet değilmi amaç islam değilmi ordaki niyet nedir.Öle ise madem neden her üyelik onay almıyor bir ince nokta var orda. Vuslat sen erken anlamışsın niyeti tabi senin bu tür site konularında deneyimin var.Bizim gibi acemi üyelerde beklesin dursun anlamıyoruz çünki.Onlarda demek farketti ki vuslat tecrübeli herşeyi anlar.nitekimde öyle olmuş.

MURATS44

Özel Üye
Acaba benimde üye olduğum sitemi.Bir hafta bekledim üyeliğim onaylanmamıştı.neden bu onay anlamadım insanlara hizmet değilmi amaç islam değilmi ordaki niyet nedir.Öle ise madem neden her üyelik onay almıyor bir ince nokta var orda. Vuslat sen erken anlamışsın niyeti tabi senin bu tür site konularında deneyimin var.Bizim gibi acemi üyelerde beklesin dursun anlamıyoruz çünki.Onlarda demek farketti ki vuslat tecrübeli herşeyi anlar.nitekimde öyle olmuş.
Acaba senin olduğun sitemi naciye üç e :)
İnsanın üzüldüğü bazı şeyler vardır ki ister istemez etkilenir. Ameller niyetlere göredir. Eğer farklı niyetler varsa sonucu zaten hüsran olacak. Kaçınılmaz son, gibi ..... binlerce site içinden bu şekilde göze batmak hiç te hoş olmasa gerek. Acaba güzel bişey mi.Bizde üyelikleri onaydan geçirelim, Duruma göre kabul edelim. Net aleminden soyutlanıp kendi dünyamıza kapanıp kalalım. Merak ediyorum nasıl bir duygu. Sanki uzaydan gelmiş gibi çoooook özel hissediyor olabiliriz kendimizi. Deneyelim mi? Ne dersiniz? (!)

Üst Alt