Kurtlar Vadisinden KAPAK GİBİ CEVAP

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Murat adminim tekrar senin hesabından dailymotiondan video yüklüyorum.Kendi hesabımda hala sorun var.Yenisini alana kadar idare et lütfen...

Kurtlar Vadisini pek izlemiyorum ama yeni sezon fragmanında mükemmel bir cevap verilmiş.ANLAYANA.....Buraya ekliyorum. Mutlaka izleyin.İşte gerçeğimiz ve üzerimizde ki oyunun ne olduğu....Buyrun izleyin...

ERROR: If you can see this, then Dailymotion is down or you dont have Flash installed.

images

MURATS44

Özel Üye
Bu video benim hesabımdan vuslat adminim tarafından eklenen mükemmel bir fragmandı. Kurtlar vadisi dizisinin geçen sezon açılışı için hazırlanmış mükemmel bir video idi cevap niteliğinde. Daha sonra bana bir mail geldi.Videonun yüklendiği site yönetimi tarafından. Videonun telif hakkı varmış. Bu konu ile ilgili belge istediler yayınlama hakkı için. Mecburen bu videoyu silmek zorunda kaldım. Bunun için özür dilerim ama bulursam tekrrar eklerim başka site üzerinden.

MURATS44

Özel Üye
söz değil videoydu. Ülkemizi bölmek isteyenlere ve bölünmüş haritalarla boy gösterenlere karşı hazırlanmış bir video.
Siz haritamızla oynarsanız bizde oynarız. Harita aynen böyle olur... diyen bir video. izlemek daha güzel olurdu ama bütün video sitelerinden telif hakkı dolayısıyla silinmiş maalesef.

Üst Alt