Logo yarışmasına davet........;)

mahzungarip

Yönetici
Selamün aleyküm RasuleHasret gönüller.ilk yarışmamız siteyle alakalı biraz:D görüldüğü üzere logomuz idareten eklenmiş bir logo.photoshoptan anlayan arkadaşlar veya ben becerebilirim diyen arkadaşlar logo hazırlasınlar:by: ben anlıyırum ama işim olmaz yapmam diyen var mı9hj birinci olup logosu sitede yayınlanan arkadaşa artı:1000 rep;) ve ufak bir hadayelazykolay gelsin..hazrılama süresi 1 hafta.......

Not:logomuz aşağıdaki boyutlarda olacaktır:................

Aysecik

Aktif Üyemiz
İnşaallah yarışmacı arkadaşlarımız güzel işler çıkarırlar. Sitemize de yaraşır. Şimdiden kolay gelsin.
Bana soracak olursanız böyle işlerde renk uyumsuzluğum var. :D

MURATS44

Özel Üye
Şim di ben anlarım ama banane yaaaaaa..Allah allah ne güzel logosu var işte... ben ce 100 metre yarışı yapalım ..netcezzz logo yarışmasınııııı...o da olmadı mantı yapma yarışması yapalım ...gerçi et sevmem ama olsun ..hadi o da olmadı en iyi si yüzseksen nokta altıbuçuknokta ondayedi28 metre engelli koşu yarışması en güzeli.. bana katılan 3bin metre öne çıksın.....

S

Sultan_Farukî

Guest
:D Mantı yapsak hiç işimize yaramaaz :D En iyisi sitemiz için çalışmak ... Benim elimden gelmez ama elinden gelecek, hârika şeyler hazırlayabilicek arkadaşlarım vardır ..

MURATS44

Özel Üye
gifforum.gif

Üst Alt