Sevket OKYAY Nasıl güleyim

Okyay

ÖZEL ÜYE
Mevlam razı olsun çok anlamlıydı ...hepimizin gideceği yol ve varacağımız durak aynı...Rabbim cümlemize verdiği ömrü ona ram olarak yaşamayı nasip etsin

"gönülden" kardeşim, yenimisiniz? bilmiyorum,
ama ilk gördüğüm için size hoş geldiniz diyorum.
Anlamlı yorumunuza ben de teşekkür ederim.
Allah c.c. razı olsun.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Birisi benden şiir isteyecek olsa, herhalde bu şiiri okurum ve hediye derim... Mükemmelllll .

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Her zaman okunması gereken şiirlerden biri. İçerik olarak o kadar değerli nasihat ve önemli uyarılar var ki,,,
bunları hayatımızın her anında , her saniyesinde dikkatle kontrol etmek , uygulamak gerekir. Hayatı ve mahşeri bir sınav olarak görüp o güne hazırlanmak gerçekten mümin bir kul için çok çok önemli. Ne kadar hazır olursakta olalım, yinede Allahın rahmetine sığınmaktan başka yolumuz yok.
bu güzel uyarıyı güncelleyip bir daha okumamıza vesile olsuğunuz için çok teşekkürler Tahkar adminim. Mevlam razı olsun sizden.
Bu güzel şiiri yazıp , okuyup kendimize pay çıkartan Şevket Okyay üstadımıza da sonsuz teşekkürler. Mevlam sizlerden razı olsun inşaallah...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Her zaman okunması gereken şiirlerden biri. İçerik olarak o kadar değerli nasihat ve önemli uyarılar var ki,,,
bunları hayatımızın her anında , her saniyesinde dikkatle kontrol etmek , uygulamak gerekir. Hayatı ve mahşeri bir sınav olarak görüp o güne hazırlanmak gerçekten mümin bir kul için çok çok önemli. Ne kadar hazır olursakta olalım, yinede Allahın rahmetine sığınmaktan başka yolumuz yok.
bu güzel uyarıyı güncelleyip bir daha okumamıza vesile olsuğunuz için çok teşekkürler Tahkar adminim. Mevlam razı olsun sizden.
Bu güzel şiiri yazıp , okuyup kendimize pay çıkartan Şevket Okyay üstadımıza da sonsuz teşekkürler. Mevlam sizlerden razı olsun inşaallah...

Vuslat Adminim benim gibi şiir sever olarak hoş bir özlemini, güzel bir yorumla sunmuş Mevlam sizden de razı olsun..

Okyay

ÖZEL ÜYE
ap: Nasıl güleyim
quote_icon.png
VuSLaT Nickli Üyeden Alıntı
........................................................................................

Alıntı TAHKAR

Vuslat Adminim benim gibi şiir sever olarak hoş bir özlemini, güzel bir yorumla sunmuş Mevlam sizden de razı olsun..

.................................................................
Ben sizlere ne diyeyim dostlarım,
Acz içinde kıvranıyor bak dilim.
Naçizane bir ifade hislerim,
Arz etmeye yetişmiyor ki ilmim.

Her fırsatta sizi takdir ederim,
Az bir feyz'den nemalanmak ne güzel.
Bu çocuklar hepsi altındır derim,
O sebeple gönlüm sizlerle gezer.

Üst Alt