Photoshop Text Style Collection

candasarin

Aktif Üyemiz
Photoshop Text Style Collection
95341821.jpg

71633260.jpg

81421438.jpg

41218177.jpg

46544880.jpg

13511688.jpg

ASL style|include PSD template|295MB|ZIP
1309675632586.gif

Download Premium.Text.Style.Pack.rar for free on Filesonic.com

1309675632586.gif

http://oron.com/8te0dlk37gvp

Referans Linkim:
FileSonic, fast and easy file storage.

harekat

Özel Üye
Burada bulunan bir çok kardeşlerimizin işine yarayacağını düşünüyorum...Gerçekten çok emek vermişsiniz...Ellerinize sağlık...Tebrik ediyorum...

candasarin

Aktif Üyemiz
Burada bulunan bir çok kardeşlerimizin işine yarayacağını düşünüyorum...Gerçekten çok emek vermişsiniz...Ellerinize sağlık...Tebrik ediyorum...

Hepsini ön izleme yapmak için ps de kendim düzenliyorum ve upload yaparken en iyi sıkıştırma yöntemini kullanıyorum.Üstteki konu 750 mb den 350 mb altına düşürülmüştür.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Teşekkürler candasarin işime yaradı bile ,,,,Allah razı olsun paylaşımınız dai,m olsun...

MURATS44

Özel Üye
Çok değişik ve güzel desenler var.KEsinlikle işime yarayacaktır.Tek kelime ile mükemmel konu.Hemen indiriyorum.Emeğine sağlık. Süper bir konu.Teşekkürler...... :)

candasarin

Aktif Üyemiz
Çok değişik ve güzel desenler var.KEsinlikle işime yarayacaktır.Tek kelime ile mükemmel konu.Hemen indiriyorum.Emeğine sağlık. Süper bir konu.Teşekkürler...... :)

İnş bugün başladık islami konularımı upload etmeye. Acaba hz.Yusuf (a.s)'in hayatını konu alan filmi paylaşabilirmiyim? Ona göre upload edeceğim.

MURATS44

Özel Üye
İnş bugün başladık islami konularımı upload etmeye. Acaba hz.Yusuf (a.s)'in hayatını konu alan filmi paylaşabilirmiyim? Ona göre upload edeceğim.
Dini filmler bölümüne tabii ki açabilirsiniz. O başlığa açılan konu, harekat kardeşimiz tarafından videolar sayfasına da taşınabilir. Güzel olur bu tür filmelerin olması.Bende severek izlerim..

Üst Alt