Şevket OKYAY(Resimli) Salavat ( Klip )

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ERROR: If you can see this, then Dailymotion is down or you dont have Flash installed.

glü

Moderatör tarafında düzenlendi:

Okyay

ÖZEL ÜYE
Ellerin dert görmesin, saygı değer Adminim.
Efendimize karşı, sevgi dolu bir nakış.(sav)
Îmânından fışkıran, bir ışıktır bu senin,
Bize düşen; tebrikler, kucak dolusu alkış.

Allah cele celaluhu razı olsun evlat.
Şefaatı uzmalarına mazhar kılsın İnşaallah.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c sizden ebediyyen razı olsun değerli şevket hocam,,,,,
ALLAH ve Rasulünü böyle seven satırlara nakış nakış işleyen bu güzel övgüleri sizin gibi
mubarek birini nasıl sevmem....Hem eserlerinizi hemde çok mubarek bir kişiliğinizi nasıl takdir etmem...
Obakımdan bunlar nacizane hediyemdir,,,,isterseniz bu videoları paylaşabilirsiniz dost sitelerde size
kolaylık ve güzel görünüm olur....Sizin bu videolar,,,,,ALLAHIM senden razı olsun değerli dost.....

Okyay

ÖZEL ÜYE
ALLAH ve Rasulünü böyle seven satırlara nakış nakış işleyen bu güzel övgüleri sizin gibi
mubarek birini nasıl sevmem....Hem eserlerinizi hemde çok mubarek bir kişiliğinizi nasıl takdir etmem...
Obakımdan bunlar nacizane hediyemdir,,,,isterseniz bu videoları paylaşabilirsiniz dost sitelerde size
kolaylık ve güzel görünüm olur....Sizin bu videolar,,,,,ALLAHIM senden
razı olsun değerli dost.....

Pek muhterem evlat!
Size evlat! diye hitap etmeme izin verdiğiniz için, tekrar memnuniyetimi bildiririm.
Cümle yapılarınız.. konuşma üslubunuz karşısında size hayran olmamak elde değil..
Öz olarak konuşup, etkileyici cümleleri ustalıkla kullanıyorsunuz.
Sizi dinlemek haz veriyor insana. Güven duyuyor, kalbinin en saygın yerine yerleştiriyor.
Bir de konulara uygun doğru kelimelerle ve bilgi nakşeden deyimleri seçip hep 'evet' dedirtiyorsunuz.
Tebrikler. Ve Maşaallah BarekAllah sana...
Siz çok güzel şiir yazıyor olmalısınız. Yoksa benim mi haberim yok.?
Sizi dinlerken kendimde güven bulduğumu hissediyorum.
Bilgi dağarcığınızın dolu olduğunu her yazınızda görmek mümkün.
Sağ olun, var olun. En Emin'e emanet olun İnşaallah.
Bir şey söyleyeyim de gülün.
Ben Videoları taşımasını bilemiyorum, eyi mi?
Zaten de inanın başka sitelere uğradığım yok.
Çünkü sağlık sorunlarım var. O meşgaleyi göze alamıyorum.
Teşekkür ederim. Gerektiğinde İnşaallah yardımınızla kullanırız.

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
VuSLaT'tan Alıntı :
kolaylık ve güzel görünüm olur....Sizin bu videolar,,,,,ALLAHIM senden
razı olsun değerli dost....

Şevket OKYAY'dan Alıntı :
Pek muhterem evlat!
Size evlat! diye hitap etmeme izin verdiğiniz için, tekrar memnuniyetimi bildiririm.
Cümle yapılarınız.. konuşma üslubunuz karşısında size hayran olmamak elde değil..
Öz olarak konuşup, etkileyici cümleleri ustalıkla kullanıyorsunuz.
Sizi dinlemek haz veriyor insana. Güven duyuyor, kalbinin en saygın yerine yerleştiriyor.
Bir de konulara uygun doğru kelimelerle ve bilgi nakşeden deyimleri seçip hep 'evet' dedirtiyorsunuz.
Tebrikler. Ve Maşaallah BarekAllah sana...
Sizi dinlerken kendimde güven bulduğumu hissediyorum.
Bilgi dağarcığınızın dolu olduğunu her yazınızda görmek mümkün.

Vuslat adminimin dediği gibi menkıbeleri ve dini bilgileri nakış nakış gönüllere işleyen satırlarınızı bir öğretmen edasıyla anlatım şeklinizdir. Sayenizde bilimesi gereken konuları bile akılda tutulabilecek kadar , güzel anlatım tarzınızı ifade etmiş. Doğruları da söylemiş.Ve yapılan bu çalışmalar tamamen sizindir.

Ayrıca Değerli büyüğüm , şunu söylemeden geçemeyeceğim. Yazmış olduğunuz maillerinizdeki hitaplarınıza muhatap olmak bizim için büyük bir onurdur. İçten gelerek " evlat " diye yzdığınızı biz sesinizden duyar gibi algılıyoruz. Bize de evladınız gibi bakıyor olmanızı anlatacak kelime bulmak ,gerçekten güç,,,,

Mailinizde söylediğiniz bir cümleyi de hoşgörünüze sığınarak buraya ekliyorum.Demiştiniz ki :
Murat evlat, Yaş 78 in içinde. Siz de takdir edersiniz ki bu yaşta bazı zorluklar oluyor........."
Bu cümleleri yazabilen , böyle hitap edebilen , konuşunca gönülleri fethedebilen bir insanın yanında rakamların hiç bir önemi kalmıyor. Biz sizi gencecik bir gönül , bitmez tükenmez bir enerji kaynağı ve etrafına ışık saçan bir güç olarak tanıdık, sizi öyle biliyoruz ve herşey ortada, daha ne söylenebilir ki? Bizler sizi tanımaktan , ilgi ve alakanıza en önemlisi sevginizi hakedebiliyorsak ne mutlu bize....

Vuslat adminimle de uzun yıllar oldu tanışalı. İlk gün nasıl tanıdıysam , şu an bile aynı çizgisinde.Hiç değişmedi ve değişeceğini de sanmıyorum. Bazı olaylar oldu net aleminde. Bir başkasının arklı olacağı tepkileri , vuslat adminim öyle karşılardı ki, tepkileri bile incitmiyor insanı. En kızgın olduğu anlarda bile söylediklerine hakim bir insan. Bazı insanlar sözlerinin esiri olurken ,vuslat adminim sözleri esir almıştır her zaman. Kendisi muhabbeti hoş , bilgisi derin kişiliği ile de kendisini sevdirip saydırmış bir arkadaşımızdır. Kendisini tanımak , öyle bir arkadaşımın olması bilgisini saklamadan yardımlarda bulunması bir başka güzellik tabii ki...Bu site de ki emeklerini ve bana öğrettiklerini unutmm da mümkün değil. Burda bulunmaktan, bu kadar güzel ve değerli insanlarla aynı ortamda bulunmaktan da ayrıca mutluyum. Allah , herkesten ayrı ayrı razı olsun inşaallah. Vuslat gibi arkadaş. Şevket Okyay hocam gibi , fahrettin tırınk hocam , ceylannur gibi , hasret rüzgarı gibi,harekat gibi ve Tahir bey gibi çoook değerli insanlarla beraber olmak gerçekten bir hazine.Gerçek bir hazine. Herkese ayrı ayrı saygılarımla.

Şevket OKYAY'dan Alıntı :

Bu konuda çoook haklsınız:) Vuslat arkadaşımızın çook güzel ve çok güzel yazıları , makaleleri vardır. Ben ikna edemedim bol bol kendi konularını yazması için. Her zaman bekliyoruz o güzel şiir ve yazılarını.

Okyay

ÖZEL ÜYE
Murat'ım kendimi köşeye sıkışmış hissediyorum.
Nasıl cevap verebilirim sana evlat.
Beni tanımladığınız gibiysem eğer, bahtiyar olmamam için sebep yok.
Belki siz benim hep iyi yanlarımı görmeğe şartlanmışsınız.
Her halukarda size teşekkür ediyor, nurlu ufkunuza saygı duyuyorum.
Vuslat evlatla at başı gidiyorsunuz.
Ne denirse densin,
Dil insanın, iç dünyasının aynasıdır.
İçinde olmayanı söyleyen, pek çok yanılır.
Bu aynada sizleri dimdik ve dosdoğru göregeldim bu güne değin.
Rabbim bana yanılmış olduğumu hiç bir zaman göstermez dilerim.
Önünüzde uzun yolunuz var İnşaallanh.
Mevlam sizi çizginizden ayırmasın.
Amin.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Eyvallah değerli hocam,,,değerli murat adminim o güzel sözlerinizden memnuniyetimi arz ederim,,,,sizlerde öylesiniz....
Velhasıl bütün bu hikmetli sözler, gönüllerimizin ihyası için bir abı hayat mesabesindedir.... Bu hikmet hazinelerinin kıymetini layıkıyla takdir edebilenler, onları hayatlarına tatbik ederek kendilerine ebedi saadet sermayesi kılabilen kamil mü’minlerdir elhamdulillah....
Rabbimiz hikmete bir gönül iklîminde yaşayabilmeyi,,, hakikat ve esrara aşina olabilmeyi gereğince insanı layıkıyla sevip halk içinde hakla olmayı cümlemize nasip ve müyesser eylesin inşallah....

RABBİM CÜMLENİZDEN EBEDİYYEN RAZI OLSUN CANLAR,,,,,

Üst Alt