Sosyal medyada Cumhurbaşkanlığı seçimleri

MURATS44

Özel Üye
1457840.jpg

1457842.jpg

1457843.jpg

1457845.jpg

1457846.jpg

1457847.jpg

1457848.jpg

1457852.jpg

1457854.jpg

1457855.jpg

1457856.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
1457856.jpg

Aynen bu bahanelere sığınıyorlar,,,,yaaaaaaaaaaa anlayın artık bu millet salakmı,,salak asalak varsa oda sizsiniz daha
hala uyanamadınız kış uykusundan,milletin seçim iradesine dil uzatırsanız öyle küçülürsünüz dilinizi de yutarsınız,
bu halk size cevabı verdi az utanın bence:F:Futanmayı biliyorsanız tabiki,bilmiyorsanız yola devam bizimle haaa

haydi 2023 de bekliyoruz o güne kadar yaşlanmayın nolurrrrrrrrrrrr haaa daha çok saçmalarsınız çünki haaa

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Allah iyiliğini versin Murat Bey,
Karikatürlere çok güldüm güzel derleme olmuş.

MUSTAFA

Özel Üye
1457856.jpg

Aynen bu bahanelere sığınıyorlar,,,,yaaaaaaaaaaa anlayın artık bu millet salakmı,,salak asalak varsa oda sizsiniz daha
hala uyanamadınız kış uykusundan,milletin seçim iradesine dil uzatırsanız öyle küçülürsünüz dilinizi de yutarsınız,
bu halk size cevabı verdi az utanın bence:F:Futanmayı biliyorsanız tabiki,bilmiyorsanız yola devam bizimle haaa

haydi 2023 de bekliyoruz o güne kadar yaşlanmayın nolurrrrrrrrrrrr haaa daha çok saçmalarsınız çünki haaa

Vuslat adminim şimdi ve öncesinde ben tuttuğunuz partiye ve adama oy vermedim vermemde, salak asalak v.s oluyormuyum acaba ?

2. ise evet milletimizde bir salaklık var, bilende bilmeyende bi şekilde oy veriyor bu düzene, şunuda unutmamak gerek, bu oyların neredeyse yarısına yakını, ''başka çaresi olmadığından'' verilen oylar. Geçen seçimlerde de buna benzer yorumlar gördüm gerçekten üzülüyorum, ben üzerime düşeni yaptım ve tebrik ettim, ama karşılığında oy vermeyenler salaktır :) gerizekalıdır :) bu gibi ifadeler gördüm üzülmdüm.. Saygılar

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Vuslat adminim şimdi ve öncesinde ben tuttuğunuz partiye ve adama oy vermedim vermemde, salak asalak v.s oluyormuyum acaba ?

2. ise evet milletimizde bir salaklık var, bilende bilmeyende bi şekilde oy veriyor bu düzene, şunuda unutmamak gerek, bu oyların neredeyse yarısına yakını, ''başka çaresi olmadığından'' verilen oylar. Geçen seçimlerde de buna benzer yorumlar gördüm gerçekten üzülüyorum, ben üzerime düşeni yaptım ve tebrik ettim, ama karşılığında oy vermeyenler salaktır :) gerizekalıdır :) bu gibi ifadeler gördüm üzülmdüm.. Saygılar

Söylediğim gaayet açık mustafa,,,
Son derece net ve belirgin sözler,, Ben bu ifademi seçmene değil, seçmenin tepesine asalak gibi çöreklenen parti yöneticilerine söyledim,, sözlerimin de arkasındayım yine aynı şeyi söylüyorum,, Milleti kandırarak , gerçek yüzlerini gizleyerek, kimin piyonları olduklarını saklayarak milleti salak yerine koyan gerçek salak ve asalaklara söyledim. Bu kaçıncı seçim ve hala çıkmış yüzsüzce başkalarını suçlayıp ak parti seçmenini karalayan bir zihniyet ve yönetim anlayışı,, Bu yaptıkları milleti salak yerine koymak değilmidir? Peki bu yaptklarının karşılığında söyledikleri ve yapmak istedikleri nedir?

Ben hep haklıyı haksızı , doğruyu ve yanlışı ayrı tuttum. Seçim sonunda Mustafa altıoklar adlı yönetmen bozuntusunun Türk halkını karalaması , sırf akpartiye oy vermeleri yüzünden .. Zaman gazetesi yzarının Türk haklını ve müslümanlara ettiği hakaretler !!! Bunları nedir Mustafa..

Bunlar daha bir seçimle içindeki kini kusarken , oy verip destekledikleri yöneticilerden aldıkları güçle bu üleye verdikleri zararı söyledikleri sözleri hangi kefeye koyacaksın Mustafa?

Ben, inanan hiç kimseye ,,Ak partiye oy versin vermesin hiçkimseye dil uzatmadım , uzatmam da,, Bu benim kişiliğime yakışmaz. Herkesin görüşüne saygım vardır. Ama , benim görüşlerime saygısı olmayan , ve büyük bir çoğunlukla kazanmış olan bir adayın hakkına saygı duymayan kendi azınlık haklarını laiklik edebiyatı altında çoğunluğun hakkından üstün tutan bir zihniyet salak ve asalaktır. Bu genel değil belirli bir kesimdir.

Sen Akpartiye oy ver ya da verme.. Senin bileceğin iş,, Benim ağbimde mhp ye oy verdi. Bu sözlerim bu şartlarda genel olabilir mi dersin?

Yanlış anlama üzüldüm açıkçası,, Sözlerinde biraz iğneli gibiydi,,, Haber sayfalarını okursan eğer bize söylenen hakaretleri ve bize karşı olan düşünceleri görürsün.. Bunlara karşı saygı da beklemesin kimse,,, yine söylüyorumki, milletin iradesini hiçe sayan , kendini milletten üstün tutan , inananların haklarına laiklik için el koyan ve ellerinde güç yokken bile zulmeden her kim olursa olsun , bu millet üzerinde asalaktan başka birşey değildir,,,

sözlerimin genele değil, bellibir kesimin üzerine olduğunu anlamışsındır inşaallah,,,, Saygılar bizden,,

MUSTAFA

Özel Üye
ben en iyisi bu sitede siyasi yorum yapmayayım :) neredeyse bütün suçlu benmişim gibi kusmusunuz içinizdekileri adminim, sorular bana karşı çünkü... Ben siyasi ortamda ailemle bile tartışmaya girmem, zira inancıma hiç kimse dil uzatamaz o ayrı bir konu.

Ben solcu sağcı tayyipçi fetocu v.s değilim. Anlayan hakketten show usulu ekranda olan değilde, inancını davasını içinde yaşayanlardanım, kim başa geçmiş bu saatten sonra umrumda olmaz. Neticede bir düzen tutmuş herkes ona tabi olmus gidiyor.

Kişiler sizin inancınıza tuttugunuz partiye hakaret eediyorsa, sizinde aynı uslupta cevap vermeniz sizin hangi inancınıza yakışıyor bunuda düşünmek gerek !

tekrardan teşekkür ederim yorumumu bitireyim :)

K

Kayıtsız

Guest
vuslat kardeş bu işi yakın takip etmişsiniz tebrikler_

mustafa kardeş demişki _başka çaresi olmadığından verilen oylar,peki sorarım size o çaresizlik içinde akp verileceğine oylar
çatıya verilebilirdi,neden vermediler o zaman akp birinci olmazdı,çaresizlik değil kardeşim tercih diğer partiyi destekleyenler
akp ye oy verdi,siz biz halk olarak üzerimize düşeni yaptık,ya desteklediklerimiz ne yaptı. bende mhp liyim.yenilgiyi kabullenelim.
biz neden kaybettik chp ile birleştiğimiz için matematiğin sonucu bu

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Forumda siyaset konuşulmasının foruma zarar vereceği kanaatindeyim.
İyi forumlar.

MUSTAFA

Özel Üye
haklısın @xxmolinaxx kardeşim dini bir forumda siyasi konuşulmasıda paylaşılmasıda sorun teşkil edeceğini düşünüyorum, daha öncede bu gibi bir durum olmustu, bende böylesine güzide bir forumda siyasetin ne işi var dedim demez olaydım :) haksız duruma düştüm. Şu an paylaşılan siyasi olunca yorumlarda malesef siyasi oluyor, keşke olmasaydı. Saygılar.

MURATS44

Özel Üye
İslami site olması , siyasetin tartışılmaması gerek diye birşey yok :F siyasetin en alası tartışılır elbette. ama siyasi olarak değil. İslamı ilgilendiren, milleti ilgilendiren konularda yorum yapmak herkesin hakkıdır. Burda hiç bir konuda kişilere yapılan bir müdahale söz konusu olmadı. Olduğu anda o konu için gereği yapılmıştır.
Benim eklediğim konu sadece güncel olan bir konunun gerçeklerini esprili olarak yansıtmaktı. REsimler ve karikatürler belirli bir hedefe yönelikti. O hedefte maalesef bu milleti akılsız olarak görüp, "en iyisini biz biliriz" düşüncesini insanlara kabul ettirmeye çalışan kesimdir.
Burda kişiye özel resim yada yorum göremedim.
Bazı durumlarda sessiz kalmak, yapılan haksızlığı yada zulmü kabullenmek demektir. Şu an yukarda adı geçen parti yöneticilerinin yaptıklarını bilmiyor muyuz? Bütün türkiye biliyor ama o partileri destekleyenlerin de düşünceleri onlar gibi olabilir. Benim çevremde chp ye de mhp yede oy verenler var.
Hatta bulunduğum yer itibariyle Türkiyeden gelenlerin büyük bir kısmı da , hdp ye oy verdi. Hatta yanımdaki arkadaş bile koyu bir hdp li olarak demirtaşa oy verdi.
sonuç belli, kazanamayacak birine neden oy verdin? dediğimde,
- amaç kazanıp kazanmamak değil, sadece ne kadar fazla görünürsek o kadar iyi , dedi. Kazanamasalar bile birliklerini bozmuyorlar. Hala yanımda ve beraber çalışıyoruz. Biz bunla kavga mı ettik, darıldık yada küstükmü?

yukardakiler vatandaşların arasını ozmaya çalışırken, bazılarının da seçmeni küçümseyip hakaret ettiğini görürken bunlara sessiz kalınmasını kimse beklememeli. Bu 3 partinin bu memlekete verdiği zararları yapmak istediklerini bilmeyen var mı?

- chp kazansa, lakilik adı altında inananlara zulmedilecek. Başörtülüler daha yakın bir geçmişte yaşadıklarını tekrar yaşamaya başlayacaklar. Kuran kursları , camiler chpnin karanlık geçmiinde olduğu gibi yine bin tane sorunla karşı karşıya kalacak. Bugün, bu şartlarda bile başörtüllelere hakaret eden , ramazada oruç tutanlara "badem beyinliler" diyen, namaz kılana örümcek kafalı diyen chp seçmeni değil mi? Bu şartlarda ellerinde güç yokken bunu yapanlar , ellerine güç geçtiğinde ne olur acaba?

- mhp kazansa siyasi türkçülük yapan ve ülkücülük saçmalığı altında insanları bölmeyecek mi? chp ile beraber gezi parkı olaylarında teröstleridestekleyip onların yanında olanlar bunlar değil miydi?

- hdp söylemeye gerek bile yok. Ne kadar verirseniz verin , " daha yokmu" diyecek kadar açgözlü, kendisi bir tane vermeden sürekli karşıdan bekleyen bir anlayışla ülkeyi nereye getireceği belli değil mi?

İşte bütün bunların , bu millet tarafından farkında olunduğunu gösteren , yani millet herşeyin farkında olduğundan yenilgi üstüne yenilgi yaşadıklarını gösteren resim ve karikatürkerdi.

1457842.jpg

Bu da özeti olmuş. Milli irade bütün güçlerin üzerindedir. ve bu iradeye herkesin saygı duyması gerekir. amaç derin siyaset değil, sadece kimin vatanını bayrağını sevdiğini bildiğimizi, kimin de dilinden düşürmediği vatan bayrak edebiyatıyla bu vatana zarar verdiğini bildiğimizi göstermektir.

Olay şahsi değil, uzaktan kumada ile yönetilen partilerin artık bu ülkede istenmediğini bildirmektir. bu adamlarla olmadı. olmuyor.

Üst Alt