MUHTAZAF Unutma, asıl karar verebilmektir

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Muhtazaf | M.Salih AYDIN

Unutma, asıl karar verebilmektir
Kararlı olduğun, nereden bilinir,
Hatıralardan, anılara nasıl gelinir,
Güller koklanır, bebekler sevilir,
Unutma, asıl karar verebilmektir.

Umuda yürümek, inanmak azim,
Çaba sarfetmek, güvenmek , tanımak hazin,
yolculuk, alış, veriş öğretir kesin,
Unutma, asıl karar verebilmektir.

İnsan bir muamma bir şifre kotlu,
Hakikatte asaletli asil huylu,
Ama, nefsine uyunca, düşersin hayli,
Salih, unutma, asıl karar verebilmektir...
M.S.A. [/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT][/FONT]

Son düzenleme:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Muhtazaf Abi Bu şiire baktığımda üzüldüm ,size ait yoğun bir duygu şiirimi? şiirini bizlerle paylaştığın için, teşekkür ederim.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Muhtazaf Abi Bu şiire baktığımda üzüldüm ,size ait yoğun bir duygu şiirimi? şiirini bizlerle paylaştığın için, teşekkür ederim.

Tahkar kardeşim!
Keyfe Kaleki Ahi in şa ALLAH nehmül kente ceyyiden.
İnsanın, doğuşundan sonra ve daha sonraki hayat serüvenini anlatmaya çalışmıştım, demekki anlatamamışım.
Duygulu bir insanım her ince detayları düşünür, Yaradanın özenle yarattığı eşrefi mahluk olan insanı kırmamak adına ne kadar gerçekleri anlatabilirim.
Bütün mesele burada, insan olarak insanları seviyorum. Bizimki karınca misali.
Bütün yorumların için ALLAH razı olsun güzel kardeşim.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tahkar kardeşim!
Keyfe Kaleki Ahi in şa ALLAH nehmül kente ceyyiden.
İnsanın, doğuşundan sonra ve daha sonraki hayat serüvenini anlatmaya çalışmıştım, demekki anlatamamışım.
Duygulu bir insanım her ince detayları düşünür, Yaradanın özenle yarattığı eşrefi mahluk olan insanı kırmamak adına ne kadar gerçekleri anlatabilirim.
Bütün mesele burada, insan olarak insanları seviyorum. Bizimki karınca misali.
Bütün yorumların için ALLAH razı olsun güzel kardeşim.

Muhtazaf abi şiirde adınız geçtiğinden dolayı, özüldüm abi... bu yorumunuzu okuyunca daha netleşti...ALLAH RAZI OLSUN Teşekkür abi ....

MURATS44

Özel Üye
Muhtazaf üstadın şiirleride hep mesajlarla dolu oluyor. Bir satırında sayfalar dolusu cevap yazmak gerekebiliyor. Her şiirinde mutlaka bir mesaj var. Bazen hayatın kendisi, bazen nasihat ,bazende hüzün.
Herşekilde söylenmek istenen güzel bir mesaj olarak çıkıyor karşımıza. emeğinize sağlık üstad. Allah ac razı olsun inşaallah...

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Muhtazaf üstadın şiirleride hep mesajlarla dolu oluyor. Bir satırında sayfalar dolusu cevap yazmak gerekebiliyor. Her şiirinde mutlaka bir mesaj var. Bazen hayatın kendisi, bazen nasihat ,bazende hüzün.
Herşekilde söylenmek istenen güzel bir mesaj olarak çıkıyor karşımıza. emeğinize sağlık üstad. Allah ac razı olsun inşaallah...

Murat Adminimi görünce BU DEĞERLİ eserinizi yeniden okuma onurunu
yaşamaktayım. ALLAH razı olsun...Murat Adminim yorumunuz için sağolun..

Üst Alt