Vodafone 3g vinn abonelİklerİ

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Vodafone'yi vınnı günde sadece 2 veya 3 saat kulladım müzik indirmedim video seyrettmediğim halde 20 günlük faturam şimdilik 70 tl fatura geldi. ben mp3 video vs gibi indirmelerimi yapmadığımı çok iyi biliyorum ama müşteri hizmetlerindeki sistem kotayı aştığımı gösteriyo bu nasıl iştir anlamadım. aldığımda 12 aylık sözleşmede her ay 35.90 diyodu şimdi de ilk ay dolmadan 70 tl mış.bu nasıl bi sistemdir anlamadım.

3 g vınn aldatmacası büyük bir Vodafon vurgunudur sakın aldanmayın alacak olanları uyarın. diğer gsm şirketlerinin ne yaptığını bilmiyorum.AMA COK BÜYÜK BİR ALDATMACA VAR BU İŞTE..

internetten araştırdımki çogu kişi benim gibi madur edilmiş bilgilerinize ..

MURATS44

Özel Üye
Bu tür ucuz fiyat göstererek sadece imza atılıp sözleşme yapılana kadardır vaatler. Bu örnekler sınırsızca çoğaltılabilir. Amaç dolandırıcılık olmadan alınan ücretin hakkını verebilmeliler. Hiç birşey vermeden parasını almayı bilirler. Vınn türü net tamamen saçmalık. ttnet te nerdeyse aynı fiyat ve onlarca kat daha kaliteli ve kesintisiz.Vınn almayı düşünenlerde iyice araştırmadan , ortadaki tuzağa aldanmadan karar vermeliler.Zaten yunan şirketi. yunandan hayır mı gelir ki hizmetlerinden de hayır gelsin....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bu tür ucuz fiyat göstererek sadece imza atılıp sözleşme yapılana kadardır vaatler. Bu örnekler sınırsızca çoğaltılabilir. Amaç dolandırıcılık olmadan alınan ücretin hakkını verebilmeliler. Hiç birşey vermeden parasını almayı bilirler. Vınn türü net tamamen saçmalık. ttnet te nerdeyse aynı fiyat ve onlarca kat daha kaliteli ve kesintisiz.Vınn almayı düşünenlerde iyice araştırmadan , ortadaki tuzağa aldanmadan karar vermeliler.Zaten yunan şirketi. yunandan hayır mı gelir ki hizmetlerinden de hayır gelsin....

2 3 fatura olsun ondan sonra ödeme yapmadığım zaman cayma bedeli 149 tl ile sözleşmem iptal olabilir diye düşünüyorum...

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
4 gb kota aşılması durumundaki her bayt için fahiş rakamlar vardır.
açılan her site sayfa yenileme dahil herşey kotadan gidiyor.kampanya allt yazıları neden küçük yazıyla yazılıyor ve neden hızla geçiyor ekranda.zaten millet olarak sözleşmeyi okumadığımız halde onaylıyoruz ve bunu forumlarda çok yapıyoruz :))

MURATS44

Özel Üye
ben olsam cayma bedelini öder kurtulurum. her ay 70 vereceğime , ki ileriki aylarda 100den aşağı düşmez... öder kurtulurum.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Yorumlara aynen katılıyorum,,,,,en kısa zamanda kurtulmanın yolunu deneyin,,,,
ne kadar erken davranırsanız o kadar kardasınız bence....böyle yanılgılara çok düşenler var....
ALLAHIM fırsat vermesin.....Tahkar bey vodofon son olsun yanından bile geçmeyin bence.....:)

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
numaram vodafon ama memnunum tarifemden heryöne eşit konuşuyorum 4 dk 40 kr aynı şeyi wınn için söyleyemem sahi wınn türksel değil miydi?

TaHKaR

Aktif Üyemiz
bir yıl boyunca insanları kullanmaya mahkum ediyor. doğru dürüst hizmet alamasan bile mecburiyet var. yoksa iptal edilmek istediğinde kalan ayların ücreti peşin isteniyor. Bu durum ne insan haklarına nede tüketici haklarına etik düşer.
nedendir bilmiyorum yetkililer bu konuda seyirci kalıyor.

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bugün vodevone vınn sözleşmemin iptali için müsteri hizmetlerini aradım ,abone olduğum şubeye yönlendirldi. daha 11 ayımın olduğunu söyledim iptal için form doldurdu ve 48 saat içinde beni arayıp nekadar cayma bedeli ödeceğimi söyleyeceklerini söyledi..Ortalama nekadar gelir dedim bu ayki kullanımımla birlikte cyma bedeli dahil 179 tl hesapladı.bilgilerinize..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c herzaman haklının yanındadır.....İnşallah bu konuda sen kazanırsın,haksızlık yapanlar
kaybedenler olacak inşallah....Hayırlı haberlerini bekliyoruz tahkar bey....

Üst Alt