BaŞkasini neyleyİm

aşkımevla

Yeni Üyemiz
245983068_manzara3.jpg

En Sevgili

Seni bulan gönül, başkasını arar mı?
Ateşine yananlar başka nara yanar mı?
Seni bulanlar aşkınla durulmuştur
Hakka âşık olanlar başka aşka kanar mı?

Hep sana âşık yaşadı canların canı
Sensin âlemi var eden hem de cihanı
İlahi aşkınla sende vuslatı bulanlar
Neylesin denizi, neylesin ummanı

Senin aşkındır sinede dertlere derman
Senin adındır her yerde her an anılan
Neylesin başka aşkı, arar mı hiç
Gönülden seni sevip, gönülden inanan

Sevgini bulup, irfan deryasına dalan
Her şey bir yana O’na ruhun feda kılan
Tadını alan başka bala banar mı hiç
Hakka âşık olup cemale hayran kalan

Kaim olup yolunun delisi olan
Her yerde arayıp, özünde bulan
Neyler dünyayı, başkasını sorar mı hiç
Maksuda ererek O’nu görüp, O’na yanan
AŞKIMEVLA

aşkımevla

Yeni Üyemiz
Bir şiir severek bende acizane katılayım dedim ama sizden başka yazan olmayınca çekindim açıkçası,başka şiirle meşgul olan yok heralde

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Bir şiir severek bende acizane katılayım dedim ama sizden başka yazan olmayınca çekindim açıkçası,başka şiirle meşgul olan yok heralde

Değerli kardeşim ben siir severek şiirlere katılıyorum ve okuyorum buda hoşuma gidiyor.Şiirlerle güne başlamak ve bir şiir hayranı olduğumu belirtmek isterim.Siz paylaşın şiirlerinizi forumda bir su gibi şırıl şırıl aksın bana okumak ve yorum düşer.beyninize, yüreğinize sağlk şimdiden...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Sitemizde şair de çok şiir sevende çok,şairler sadece bu başlık altında kendilerine ait olanları yazıyor
demek oluyorki şairimiz çok maşallah....sadece yazmakla vasıf değiliz okuyup şiirlerine yorum yapıyoruz,
değerli şairlerimizin şiirlerine yetişemiyoruz....:):)

Sizin satırlarınız da mükemmel olmuş kaleminize sağlık....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Sitemizde şair de çok şiir sevende çok,şairler sadece bu başlık altında kendilerine ait olanları yazıyor
demek oluyorki şairimiz çok maşallah....sadece yazmakla vasıf değiliz okuyup şiirlerine yorum yapıyoruz,
değerli şairlerimizin şiirlerine yetişemiyoruz....:):)

Sizin satırlarınız da mükemmel olmuş kaleminize sağlık....

Adminime katılıyorum.güzel dizelerinizi okumaktan büyük mutluluk duyarız.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Tahkar bey güzel yüreğine sağlık,,,,şunu ifade edeyim ben artık kendi şiirlerimi paylaşmıyorum sitede.
Eskiden çok yazardım,,,sadece düz makalelerimi paylaştım,,,,ama siz değerli canların kaleminden okumak daha hoş oluyor,,,,ben şiir yorumlayayım bir süre sonra yine nasip olursa şiirlerimi yazarım....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Estafirullah değerli cannnn,,,,hata kusur yok gönül rahatlığı ile şiirlerinizi paylaşabilirsiniz....
Hatta bu konuda çokda memnun oluruz şiir yazanlar şiir sevenler güzel düşünceli yüreği yumuşak insanlardır sizde onlardan birisiniz inşallah.....Değerli paylaşımlarınızı bekliyoruz biiznillah....

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Tahkar bey güzel yüreğine sağlık,,,,şunu ifade edeyim ben artık kendi şiirlerimi paylaşmıyorum sitede.
Eskiden çok yazardım,,,sadece düz makalelerimi paylaştım,,,,ama siz değerli canların kaleminden okumak daha hoş oluyor,,,,ben şiir yorumlayayım bir süre sonra yine nasip olursa şiirlerimi yazarım....

Öte yandan, her görüş bir ışıktır.Adminim şiir yolculuğunda ben buna inanıyorum. Adminim siz o güzel yorumlarınıza devam edin.bu bakımdan bir kez daha tesekkür ediyorum

Üst Alt