MUHTAZAF Bütün şuçları ben işledim.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
İsrail ve Yahudi  Zulmü
İsrail ve Yahudi Zulmü
Bütün şuçları ben işledim.

Filistin halkını, Gaza,yı Afganistan, ı Irak, ı Somali, yi Çeçenistan, ı ve daha nice yerleri en son olarakta Mavi Marmara, yı ben vurdum. Evet yanlış duymadınız ben vurdum. Hergün aldığım 5 euroluk sigaramla, mermileri al kardeşlerimi vur dedim. Aldığım Cocacola ile ben içimi rahatlatırken o paralarla kardeşlerim öldü. Aldığım deterjanla, diş fırçası, sabun, parfüm, diziler, koltuklar, futbol, siyaset, tatil, eğlence, giyim, kuşam, hayat, rahat dedim. Aldığım malların yüzde doksanı İsrail veya İsrail destekli iken kardeşlerimi düşünüp almayayım demedim.

İçindeki katkı maddelerini hiç düşünmedim. Genlerimi etkilermi neslimi kesermi vesair hiç düşünmedim. Her olayda biraz gürültü yaptık sonrada unuttuk. Mavi Marmara, ya saldıracağı zaten belli idi. Biz yine bir haftadır sesimizi duyurmaya çalışıyoruz. Ama yine unutulacak ve zalimler yine bildiğini okuyacak. İnsanlığın kurtuluşu için ugraşmam gerekli iken Müslümanımın bile kurtuluşuna faydam olmadıgı gibi birde ezilmesine katkım oluyor. Öyle ise bu şuçun mümessili benim.

M.S.A.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt