D.ali Erzincalı - Ayyüzlüm Duası

Adilbey

Aktif Üyemiz
Harika bir esere imza atmışsınız. Tebrik ederim. Konularınızdaki seçim çok isabetli ve emek verdiğiniz belli oluyor. Eserleri ayrı bir pencereden bu şekilde izlememize vesile olduğunuz için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Harika bir esere imza atmışsınız. Tebrik ederim. Konularınızdaki seçim çok isabetli ve emek verdiğiniz belli oluyor. Eserleri ayrı bir pencereden bu şekilde izlememize vesile olduğunuz için teşekkürler.

Merhaba.. Adilbey Konularıma kattığınız kıymetli yorumlarınız için çok teşekkür ederim. Yaptığım bu eserlerin her birinde İslam yolunda ayrı bir dünyaya seyahat imkanı buluyorum. bUda çok hoşuma gidiyor, bu ve bugibi eserleri yapmaya devam ediyorum.İzlediğiniz için Allah razı olsun....Selam ve saygılar benden size....

ceylannur

Yeni Üyemiz
sag ol emegne yuregıne saglık tahkar harıka olmüşşş yuregıne saglıkkkkk:aferin:aferin:aferin:aferin:aferin

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
ALLAH c.c razı olsun mükemmel olmuş emeklerine sağlık.....
çok severek dinlediğim şiir,ve çalışmanızla daha değer kazanmış çok çok teşekkürler...devamını bekeriz....

TaHKaR

Aktif Üyemiz

sag ol emegne yuregıne saglık tahkar harıka olmüşşş yuregıne saglıkkkkk:aferin:aferin:aferin:aferin:aferin

ALLAH c.c razı olsun mükemmel olmuş emeklerine sağlık.....
çok severek dinlediğim şiir,ve çalışmanızla daha değer kazanmış çok çok teşekkürler...devamını bekeriz....

sizin için ne söylesem az

ne yazsam yetersiz

siz gerçek dost

ve sevdiğim saygı duyduğumsunuz izleyen gözlere sağlık yorumlara sağlık..

Adilbey

Aktif Üyemiz
Teşekkürler asıl bizden size. Emeği veren sizsiniz. Güzele serler oluşturan da sizsiniz. Tekrar tekrar teşekkürler.

Üst Alt