Şevket OKYAY(Resimli) Değil

TaHKaR

Aktif Üyemiz
15_F0evket130122013fonlar389copy.jpg

2e3oqro.gif

okyay230122013fonlar389.jpg

2e3oqro.gif

okyay330122013fonlar389.jpg

2e3oqro.gif

okyaya430122013fonlar389.jpg

2e3oqro.gif

okyay530122013fonlar389.jpg

2e3oqro.gif

okyay630122013fonlar389.jpg

2e3oqro.gif

Moderatör tarafında düzenlendi:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Cevap: Şevket okyay şiirleri

Moderatör tarafında düzenlendi:

MURATS44

Özel Üye
Cevap: Resimli " Değil " Şiiri - Şevket OKYAY

Harikasınız. Mükemmel olmuş her ikisi de.. Çok güzel olmuş gerçekten . ellerinize yüreğinize sağlık adminlerim. Süpersiniz.
Konu güzel oluncaaaaaaaaaaaa , ne yaparsanız yapın işte böyle güzel sonuçlar çıkıyor. sizlerin yanında benim resimlerim biraz sönük kalsada, bu resimleri görmekten mutlu oldum. Çalışmalarınız diğer çalışmalarda bana örnektir . Ellerinize sağlık. Allah ac razı olsun ikinizden de.. Ben şahsen her ikisini de çok beğendim. Mükemmel olmuşlar.

Şevket Üstadın, çok özel eserlerinden birini, bu halde görmek gerçekten beni mutlu etti. Sözlerindeki anlam ve ifadeleri hele bazı sözleri çoook bütük uyarı ve ders niteliğinde.
Bu eser bana , şeyhedebalinin nasihatleri konusunu anımsatıyor. En baştan sonuna kadar okuyunca , baştan sona kadar bir hayat çizgisini anlatıyor. Bu çizgiden taşmamak için yapılması gerekenleri anlatıyor. En önemli ve en güzel noktalara işaret ederek ne yapılması gerektiğini söylüyor. Şevket üstadım kelimeleri konuştururken , sizler de resimleri konuşturmuşsunuz. Rabbim hepinizden razı olsun inşaallah.

Hem içerik olarak, hem de görsellik olarak muhteşem bir konu. Şevket Üstadımın güzel gönülüne sağlık. O gönül böyle coştukça , okuyanlarda coşuyor. İnşallah bu coşku ders alıp , daha dikkatli olma yolunda olacaktır. Sizlerinde elinize sağlık. Harikasınız canlar,,,,

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

Tahkar adminim,,,
Çok güzel olmuş, ellerinize sağlık. Ben de çok beğendim. Tasarım zevki ve renk resimleriniz mükemmel. sonsuz teşekkürlerimle. Konu sıralamasıda yerinde olmuş .
en güzeli Tahkar adminim siz yapmışsınız, sonra ben sonrada murat adminim haaa Daha çok yolun var adminim. Daha çok çalışman gerekiyor :sinsi

Şaka taibii ki, Güzel yüreklerinize , ellerinize sağlık.

Murat adminim, yorumunla bana birşey bırakmamışsın. Bir daha olmasın. Bana da yazacak birşeyler bıraksan sitedeki geleceğin açısından daha iyi olur haaa
Çok teşekkür ederim canlar. Bende çok çok beğendim bu konuyu. Devamı gelecek inşaallah ,,,,,,

Murat adminim, yorumunun altına iimzamı atıyorum. Çok net ve doğru düşünceler. Allah cc razı olsun sizlerden.

Okyay

ÖZEL ÜYE

Temiz duyguların burda da belli,
Adeta eserin, çiçekli- güllü.
Hayır uğruna ki, her bir yapıtta,
Kalpler ferah yaşar, ona bakıpta.
Alem hisse kapsın içtenliğinden,
Razı ol, cennete istendiğinden..

Okyay

ÖZEL ÜYE

Vefakar insandır, mü'min dediğin,
Uygunsa hak yola, bir istediğin,
Sarılır dört elle, şaheser yapar,
Letafet zevkiyle, nicelik katar.
Aşkı Hak içindir, dürütüsüyse af,
Tek tamahı vardır, Rasule taraf.

Okyay

ÖZEL ÜYE

Madem Rıza için resme cehdettin,
Umud et, uzanan yolu katettin.
Resmetmek vesile sen niyete bak,
Aslolan Rabbinden bahş'a kavuşmak.
Tam da nefsin ile bir savaştasın,
Sınav vermek için, olgun yaştasın.

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici

Adminlerim ve Okyay abim şahane bir çalışma teşekkürler ALLAH razı olsun.

TaHKaR

Aktif Üyemiz

Harikasınız. Mükemmel olmuş her ikisi de.. Çok güzel olmuş gerçekten . ellerinize yüreğinize sağlık adminlerim. Süpersiniz.
Konu güzel oluncaaaaaaaaaaaa , ne yaparsanız yapın işte böyle güzel sonuçlar çıkıyor. sizlerin yanında benim resimlerim biraz sönük kalsada, bu resimleri görmekten mutlu oldum. Çalışmalarınız diğer çalışmalarda bana örnektir . Ellerinize sağlık. Allah ac razı olsun ikinizden de.. Ben şahsen her ikisini de çok beğendim. Mükemmel olmuşlar.

Şevket Üstadın, çok özel eserlerinden birini, bu halde görmek gerçekten beni mutlu etti. Sözlerindeki anlam ve ifadeleri hele bazı sözleri çoook bütük uyarı ve ders niteliğinde.
Bu eser bana , şeyhedebalinin nasihatleri konusunu anımsatıyor. En baştan sonuna kadar okuyunca , baştan sona kadar bir hayat çizgisini anlatıyor. Bu çizgiden taşmamak için yapılması gerekenleri anlatıyor. En önemli ve en güzel noktalara işaret ederek ne yapılması gerektiğini söylüyor. Şevket üstadım kelimeleri konuştururken , sizler de resimleri konuşturmuşsunuz. Rabbim hepinizden razı olsun inşaallah.

Hem içerik olarak, hem de görsellik olarak muhteşem bir konu. Şevket Üstadımın güzel gönülüne sağlık. O gönül böyle coştukça , okuyanlarda coşuyor. İnşallah bu coşku ders alıp , daha dikkatli olma yolunda olacaktır. Sizlerinde elinize sağlık. Harikasınız canlar,,,,

girişten bitirişe kadar
harika bir YORUM okudum

Ve ayrıca Can Adminim çalışmana ilk bakıldığında biz yeni photoshopçu ustaların arasındasınız..Çünkü bu sitede şiirlerin resimlemede sizlere ihtiyacı var...Hürmetler murat adminim...

Üst Alt