Hayırlı Cumalar

Muhtazaf

Yardımcı Yönetici (Şair|Yazar)
Yönetici
Allah’ı hamdiyle tesbih ederim.
Azîm olan yüce Allah’ı hamd ile tesbîh ederim.
Allah’tan bizi affetmesini isterim.
Sen’den başka hiçbir ilâh yoktur.
Ey Hannân, ey Mennân, ey gökleri ve yeri en güzel şekilde yaratan, ey Celâl ve ikrâm sâhibi!
Allah'ım!
Ruhumu daraItma, kaIbimi karartma, darda koyup aratma, Hak yoIundan saptırma, beni senden başkasına yalvartma.
Ey rabbim; istemeden verdiklerine bakınca istediklerimizi vereceğine inanarak; duasını beklediğimizi hayırlara ulaştırmanı diliyorum.
Allah'ım!
Akşama ulaştığımız gibi sabaha, sabah ulaştığımız gibi de akşama ulaşmayı nasip eyle. Sağlımızı koru ve hastalara şifa ver.
Allah'ım, habibin Muhammed Mustafa'ya, ailesine ve dostlarına rahmet eyle ve onların katındaki hürmeti için dualarımıza icabet et.
Rabbim Seni bugün de dua edenIerden her daim şükredenIerden, sevmeyi biIenIerden, Ya Rabbi Cennette gezenIerden eyIe!
Allah'ım!
Fayda vermeyen ilimden, katına yükselmeyen (kabul olunmayan) amelden, huzur bulmayan kalpten ve kulak verilmeyen duadan sana sığınırım.
Allah'ım! Cehennem azabından, kabir azabından, Mesih ve Deccal'ın fitnesinden, hayat ve ölüm fitnesinden Sana sığınırım."
Allah'ım!
Darlıktan ve üzüntüden sana sığınırım. Acizlikten ve tembellikten sana sığınırım. Korkaklıktan ve cimrilikten sana sığınırım. Borcun sıkıntısından ve insanların baskısından sana sığınırım.
Amin.
Cumamız ümmete ve sizlere hayırlı olsun inşaALLAH.

16649513_10210510223503987_2295974146435616380_n.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
gejs79u9.jpg

sıla

Aktif Üyemiz
Bir dua gönderiyorum hepinize, sağlık, mutluluk, huzur olsun, sevdikleriniz yanınızda, dünyanız sevinçle dolsun, Allah’ın selamı üzerinize olsun.
Hayırlı Cumalar

15781498_1214950441914078_4767230014331118676_n.jpg

Üst Alt