İnandım demiştim ve fakat farkındamıydım!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Evet, biraz kolay olanı seçiyorduk
[FONT=Palatino Linotype, serif]İkna edilmeyi marifet telakki ederek, o an gönlümüzü hadsizce seriyorduk
[FONT=Palatino Linotype, serif]Zor olanı istemiyorduk, hesabi manadan kaçıyorduk, rasgeleliğe bağlanıyordum
[FONT=Palatino Linotype, serif]O an ve içinde bulunan anlam serdetmeyen bir zamanda niye aklı serdetmiyordum

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden malumat az,vakit kimin içinde naz
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ey yolcu kaz toprağı kaz, neden akıl ve ihsan muhakemesinden yoksundur insan
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kim hakikati için ağlar, inayet neden yolda bırakmayan bir nazar, aşka kim kızar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır ihmal edilen bir sevda nerde kaldı, gözü yaşlı ana niye bizarlık için sızlar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Kime kalıyor duyulmayan o acı çığlıklar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi ahın feryadından bir insan haz duyar, mezalim için neden kullar korkar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ateş bilmem ki nasıl yakar, korlaşmayan kalpler gözyaşıyla aşk için bir yol arar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ey yitiklerin sahibi, yetimlerin maliki, hadsiz ve hudutsuz nefislerin Rabbi, karar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi kitabı okusamn, sahifelerinde ayılsam
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sinem sızlar, her yanımda suskunlaşan acılar, dillenmeyen kanaatin ahını duysam
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yazsam, içim durulana kadar, zihnim ayılana kadar gözyaşlarımı bir aşka sunsam
[FONT=Palatino Linotype, serif]Şura nedir, irfan hangi dilin vecdindedir idrak bu denli fakirlik içindedir'i anlasam

[FONT=Palatino Linotype, serif]Ey ruhumun sahibi, aşkın hak ve yegane hakikati
[FONT=Palatino Linotype, serif]Haşyet var kalbimde, bilmem ki inşirah nerde, heryerde zulüm var vicdan derdinde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hangi suali sorsam, kalbi sefilliğimle durmadan ağlasam, mültecilik var gönlümde
[FONT=Palatino Linotype, serif]Hasret artık yutkunmaz eder, bilmem ki hangi vadide çileler biter, aşk hangi saikte

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

Gönülden

Yeni Üyemiz
Hocam dediğiniz gibi kalbler ne zamanki gözyaşı ile aşk'ı aramaya çıkarsa tüm mahlukatın sahibi inayetini üzerimizden eksik etmeyecektir...
Gönlünüze sağlık değerli hocam

Üst Alt