Karışık PSD Nature fonlar

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Dosya boyutu 399,9 mb tır.

min 3500 X 2300
max 4000 X 3000

??????? ???? Nature fonlar serisi 1.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

Ze1us.jpg

Dosya boyutu 342,2 mb tır.

min 3500 X 2300
max 4200 X 2700

??????? ???? Nature fonlar serisi 2.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

sQ6X5.jpg

Dosya boyutu 344,4 mb tır.

min 3300 X 1890
max 3500 X 2300

??????? ???? Nature fonlar serisi 3.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

8Htp.jpg

Dosya boyutu 360,3 mb tır.

min 3500 X 2300
max 5200 X 3458

??????? ???? Nature fonlar serisi 3.rar. ??????? ????????? ? ??? ??????????? ? TurboBit.net

sb1w5.jpg

TaHKaR

Aktif Üyemiz
hayırlı kullanımlar.

TaHKaR kardeşim profilinde video yapımcısı yazıyor merak ettim ne tür işler yapıyorsunuz. biraz ilgim var o yüzden sordum.

Molina kardeşim merhaba; video yapımcısı derken .(en çok uğraşmak istediğim photoshop,ve video programlar)çeşitli video programları ile kendim video tasarlayıp,sitemize ekliyorum..teşekkürler

xxmolinaxx

Molina kardeşim merhaba; video yapımcısı derken .(en çok uğraşmak istediğim photoshop,ve video programlar)çeşitli video programları ile kendim video tasarlayıp,sitemize ekliyorum..teşekkürler

Çok güzel bende proğramlarla uğraşmayı çok seviyorum merakım ondandır.
Kolay gelsin.

xxmolinaxx

Çok güzel bir adaşım çıktı memnun oldum molina kardeşim..uygunsa hangi programla video yaptığımız hakkında fikir alışverişinde bulunabiliriz.

Benim sabit uğraştığım bir proğram yok daldan dala atlıyorum hepsinden biraz biraz biliyorum.
Uğraştığım proğramlar

Grafik için
Adobe Photoshop, Adobe illustrator,

Video için

Adobe premiere, Ulead video Studio, Edius, Pinnacle, After effect

Ama yazdığım gibi hobi olarak uğraşıyorum detayları hakkında bilgim yok

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Edius,After effect ve Adobe premiere profesyonel...ediusla çalışmak isterdin pc.çok ağır...şuan video için Ulead video Studio kullanıyorum.grafik içinse photshop cs2 kullanıyorum..teşekkürler molina kardeşim.

Üst Alt