Rasulehasret'te Photoshop Resim Yarışması (FİNAL)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Hadi bakalım hayırlısı olsun,,,bayram sonu inşallah burda olurum bu güzelliği kaçırmam...

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Kendimce ben de birşeyler yapmaya çalıştım takdir jüri üyelerinindir. Yarışmaya katılan tüm arkadaşlarıma başarılar dilerim.

Format: Psd

resim ebatı:3467*4677

Yapılış tarihi : apar topar bu gece :F

jqrnz.jpg

MURATS44

Özel Üye
yapım tarihi çok önemli. Çok emek ve zaman harcamışsın haaa haaa haaa
açık açıkta yazmış m08
apar topar bu gece...
apar topar olmasa neler yapardın kimbilir :F Eline sağlık. Güzel olmuş.

xxmolinaxx

Murat adminim hayırlı bayramlar. Ben süresinin bugün son olduğunu bilmiyordum tesdüfen baktım gördüm birinci olacağım yarışmaya neden katılmayayım dedimm08 hemen işe koyuldum.Beğeniniz için teşekkür ederim.

MURATS44

Özel Üye
Çok iyi düşünmüşsün. :F Hayırlı bayramlar . 1. olacağın yarışmaya neden katılmayasın? aynen de çok doğru. ama katılmadan da 1. olabilirdin :D
Süreyi Tahkar adminimiz belirtecek. Ne zaman oylamaya geçeceğini bilmiyorum. O zamana kadar devam eder heralde ama son dakika 90+ da attın golü. :F Hakem geçerli sayar mı bilemem tabi haaa haaa haaa

2 aydır nerdeydin :D

xxmolinaxx

Çok iyi düşünmüşsün. :F Hayırlı bayramlar . 1. olacağın yarışmaya neden katılmayasın? aynen de çok doğru. ama katılmadan da 1. olabilirdin :D
Süreyi Tahkar adminimiz belirtecek. Ne zaman oylamaya geçeceğini bilmiyorum. O zamana kadar devam eder heralde ama son dakika 90+ da attın golü. :F Hakem geçerli sayar mı bilemem tabi haaa haaa haaa

2 aydır nerdeydin :D

Bizim millet olarak aklımız son anda gelir başımıza ben de bu kuralı bozmayayım dedim.:F

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
BEN yarışmadan çekiliyorum:) siz devam edin canlar hepinizin başarısını biliyorum,en güzel olan kazansada,
benim için herkes birincidir...

Üst Alt