Şevket OKYAY Şiirleri Photoshop yarışması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

S10Ay

Yeni Üyemiz
4kPGlJ.jpg

J4aO2j.jpg

OZ0yMP.jpg

zV3J49.jpg

6k9yn3.jpg

WZ0GYN.jpg

S10Ay

Yeni Üyemiz
İyi forumlar arkadaşlar. Güzel siteniz ve yarışma için teşekkürlerimi sunuyorum. İyi olan kazansın.

xxmolinaxx

Premier Сasual Dating - Live Women
Murat kardeşim çok güzel düşünmüşsün aklına fikrine sağlık. Şevket üstadım Gönül ikliminden esintilerle ve akrostiş şiirlerle bizlere çok güzel sunumlar yaptı hepimizin gönlünde tahtını kurdu.Allah razı olsun böyle bir jesti fazlasıyla haketti diye düşünüyorum. ben düşünürken siz boş durmamış uygulamaya koymuşsunuzhaaa

Maalesef başlığı yeni gördüm yarın memlekete gidiyorum bilgisayarım yanımda olmayacak o yüzden yarışmaya yarışmaya katılamayacağım şayet yarışma süresini biraz uzatma imkanı varsa bende katılmayı çok isterim. Şu an hazırlamaya kalksam fazla özenemem hocama layık birşeyler olsun istiyorum Şayet katılamaz isem yinede ben döndükten sonra aynı şiirle çalışma yapabilirim. Yarışmaya ilginin fazla olması çok çok güzel.

Hepinize selam ve saygılarımla

TaHKaR

Aktif Üyemiz
Murat kardeşim çok güzel düşünmüşsün aklına fikrine sağlık. Şevket üstadım Gönül ikliminden esintilerle ve akrostiş şiirlerle bizlere çok güzel sunumlar yaptı hepimizin gönlünde tahtını kurdu.Allah razı olsun böyle bir jesti fazlasıyla haketti diye düşünüyorum. ben düşünürken siz boş durmamış uygulamaya koymuşsunuzhaaa

Maalesef başlığı yeni gördüm yarın memlekete gidiyorum bilgisayarım yanımda olmayacak o yüzden yarışmaya yarışmaya katılamayacağım şayet yarışma süresini biraz uzatma imkanı varsa bende katılmayı çok isterim. Şu an hazırlamaya kalksam fazla özenemem hocama layık birşeyler olsun istiyorum Şayet katılamaz isem yinede ben döndükten sonra aynı şiirle çalışma yapabilirim. Yarışmaya ilginin fazla olması çok çok güzel.

Hepinize selam ve saygılarımla

Molina kardeşim sağolsun Can Adminlerim yarışmayı 30/06/2015'e kadar uzatmışlar çalışmanı sabırsızlıkla bekliyorum..tebrik ve teşekkür ederim. selam size.

Okyay

ÖZEL ÜYE
MaşaAllah mübarek! Hoş geldiniz.
Ne iyi ettiniz de katıldınız.
Bu ahenge sizin de dahil olmanızı doğrusu özlüyordum.
Teşekkürler.
Gönlünüzden, saf yüreğinizden süzülüp gelen
güzeliği aksettirmişsiniz. Ellerinize ve temiz
duygularınıza sağlık.
Aşağıdaki Akrostiş şiirimizi (Yarışmacı Akrostişlerine)
ekledim.

yilzdizlars2.gif

Merhaba 'Molina' saygın dostumuz!
O, nur yereğiniz ne kadar temiz.
Lütfedip sohbete teşrif ettiniz,
İhtimam- eyleyip, ahenk kattınız.
Nadide duygunuz, acep ne dolu,
Asıl merakımız, görmekti bunu.
yilzdizlars2.gif

Son düzenleme:

Okyay

ÖZEL ÜYE
11889432_1479192019063118_2289057139565623668_n.jpg

Bu guzellige, yorumunuza, yureginize gonulden tesekkur ediyorum selam ve dualarimi gönderiyorum..

TAHKAR'ım tükenmeyen bir enerjiye sahipsiniz.
Size yetişmem mümkün değil.
Görüyorsun ne geç ulaşabiliyorum jestlerine.
Aslına teşekkür edemeden yorumuna ne diyeceğimi
bilemiyorum.
Sağ ol sen. Nur yürekli yiğitim.

Okyay

ÖZEL ÜYE
'sıla' Kardeşim eserinle yüreğimi hoplattın.Tebrikler. Dilerim Rabbimiz de hoşnud olmuştur.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt