Yaralanmış bir kuş misali neyi murat ederim!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Alıp götürmüştü yıllar, nice zamanlar, onca ahh..lar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neler anlatırdı yaşanan anlar,keyfiyet sunan hazlar, dinmeyen o heyecanlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Bazen yananlar, habersizce yıkılanlar, umut içindeydi inanan, yılmayan insanlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Seni senden alıp götürüyordu, hüzne ram olmuş bir muştu sunuyordu ala hicranlar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Bitmiyordu dinlediğim masallar, ötüşüyordu kuşlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nefes nefese koşan, suskun sokaklarda adımlayanlar, akmayan çeşmeye bakanlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neydi yıllara sari beklentiler, neden fideleşmiyor dilekler sanki yitikti bu nazarlar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nereye baksam, arkam önüm der gibi oyunu hatırlasam,gülüpgeçmekten kırılanlar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden itikadıma hücüm ederler,onca kıdemsizler
[FONT=Palatino Linotype, serif]Maziden ve atisinden bihaber olarak nefesin zerkeden, haktan bihaber edepsizler
[FONT=Palatino Linotype, serif]Etrafı kuşatmış, içinde ki sancıyı bir tarafa atmış, ruhuna bigane kalmış kefilsizler
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nerde depdebe, nefsi bahane, konuşmak için hal-i edep nerede, dertsiz midir sefiller

[FONT=Palatino Linotype, serif]Yıllardır susma hakkımı kullandım, yanılmadım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Üzerime abanan nefeslere hayretle baktım, yaşadığım an için ruhumdan utandım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ağzını açarak sakız çüğneyen zevatı tanıdım, onca borçluyken asvatasına şaştım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Çoluk çocuğunun vehimlerinden, alenen alay etmelerinden ve heveslerinden kaçtım

[FONT=Palatino Linotype, serif]Biran ruhunu teslim eden, onca müddeti hatırladım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden bu kadar densizlik salkım saçak olduğunu hayıflanarak kalbime bıraktım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kuytu köşeleri aradım, nefesin sahibinin bahşettiği mühleti andım ve öyle ağladım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Neden bu kadar bedbindir bu nefesler, terbiyeye aç nefisler, ölümden mi habersizler

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

ceylannur

Yeni Üyemiz
Biran ruhunu teslim eden, onca müddeti hatırladım
Neden bu kadar densizlik salkım saçak olduğunu hayıflanarak kalbime bıraktım
Kuytu köşeleri aradım, nefesin sahibinin bahşettiği mühleti andım ve öyle ağladım
Neden bu kadar bedbindir bu nefesler, terbiyeye aç nefisler, ölümden mi habersizler

yuregeıne saglık sag ol

Üst Alt