Yemekteyiz de rasulehasret ailsi......

MURATS44

Özel Üye
Murat bey, misafire ne ikram edilirse, onu yer bence.....Yaf beğenmiyon,,,,,bee
Acele olurmu,3 saat verildi ve o vakitte yaptım yemekleri....fd
Sizlere değer verdiğimden dir masa dizaynı,,,,,yer sofrası kurmadığıma dua et.....ıslıkAyakların uyuşacakdı.....Çok kusur arama bence,,,,benden çekersin ona göreeeeeee......:sinirlidirol

Bak seeeeeennnnn.... Birde laf atıyor..Zaten çekiyoruz yeteri kadar..Yaptığın yemeklerden.. Birde benden çekersin diyor ....Şuna bakarmısınız???Yer sofrası olsa bile seve seve katılırdık..Ahhh ahhh yer sofrasında ne güzel olurdu şu yemekler de güzel olsaydı..Üstelik ben misafirim..Misafire bu kadar laf söylenmez..Gerkirse yeniden yapacan yemekleri..Bu kadar da olmaz yani...:sinirli:sinirli:sinirli
Mutfağa sakladığın yemeği neden getirmedin masaya..yoksa sende mi beğenmedin.görüntü güzel.getirsen herkes bayılırdı eminim..Demek bu yüzden mutfağa gitmemize kızdınnnnn..Senin getirmediğini ben getirdim masaya.Buyrun ana yemeğiniz....
kelle.jpg

ıslıkıslıkıslık
.,.,
Kameraman ...gel gel çek bunu ..uzun uzun çek hadi puan verelim..
Birde ben burdan tüm Türkiye'ye selamlarımı gönderiyorum.
oleey

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
O neeeeeeeeeee öle ığğğğğğğğ:sinirli:sinirliben öle bişe pişirmedim.....
Murat murat mutfağıma girme dedim demi sana.....trt
sana tekrar yemek mi yapacam çok zor......ıslık

kıskanma beni,,,,kameraya oynama,dirol

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Mutfağa baktık sadece ne var bunda..İnsan yediği yemeğin hazırlandığı mekanı görmesi kadar doğal bişey olamaz heralde.Yemekler Hoşşşş tuda neden yiyemedik.O kadar hoş tuki kıyamadık yemeye.i.i.i.i.i.i

Bi daha ki sefere daha güzelini yaparsın inşallah .Gene hep beraber toplanır yeriz yemeklerini... deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee etli yemek yapmazsın artık.Bu sefer sana on üzerinden beşbuçuk noktaüç veriyorum.Mutfak için. yemekleri katma.heraldeacill 112 gelir diyorum bu yemekleri yedikten sonrabee
Sanki gazete manşetlerini görüyorum..

Aslında vuslat seni cepheye göndermek lazım.Düşmanlara yemek hazırlarsın. Kısa yoldan kazanırızzzplash

Alay ediyorsun ağlaaağlaatadına bakma yemeklerin...ağlaa
Sana bir dahakine ege yöresinden ot yemekleri yapcam....:uzgun
Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr murat yaa, benim yemeklerimden kimse zehirlenmez.....agresivve
Uğraşma benle......agresivvecepheyede giderim,yemekde yaparım karierde......haha

MURATS44

Özel Üye
Alay ediyorsun ağlaaağlaatadına bakma yemeklerin...ağlaa
Sana bir dahakine ege yöresinden ot yemekleri yapcam....:uzgun

Hayırrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr murat yaa, benim yemeklerimden kimse zehirlenmez.....agresivve
Uğraşma benle......agresivvecepheyede giderim,yemekde yaparım ,kariyerde......haha
O neeeeeeeeeee öle ığğğğğğğğ:sinirli:sinirliben öle bişe pişirmedim.....
Murat murat mutfağıma girme dedim demi sana.....
tr%20(1).gif

sana tekrar yemek mi yapacam çok zor......ıslık

kıskanma beni,,,,kameraya oynama,dirol

Kameraman duydun mu duydunmu ..bide bana diyor kameraya oynama diye..:duvaraSanki bütün kusur bende de bana söylüyor hâla...Az kabul ette bizde işimize bakalım..Olmaz ki bu kadar. zgd :asabiaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Kameraman beni alırmısın yakın çekim... Yaklaş yaklaş....Burdan tüm türkiyeye sesleniyorum.Herkesi ben davet ediyorum..sizde gördünüz yemek yiyemedim.Yiyemedikteyiz poroğramındaaannn herkese selamlar..Bakmayın siz ev sahibine..1323jk

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Kameraya oynamayın beyefendi.Olmamışsa olmaış yemahlar.. genede kameraya oynamayın pilisss.şindi yemek bittiyse tatlıları görek.insalla insalla tatlı güzeldir karnımızı tatlıyla doyuralım bari.ekmek arası kadayıf yaparız...:):):):)

hüzün çiçegi

Aktif Üyemiz
vuslatcım yemege devetliymişim geç oldu biraz galiba kaçırdım çok ta sevdigim yemekler varmış ya tühhh artık tatlıyı yeriz inşallah rejimdeyim ama neyse masan çok hoşmuş yemeklerde öle gözüküyor yemedim ama yemiş kadar oldum sana benden tam puan gelir herhal tatlıya bi bakem de ona göre verem notumu bari

MURATS44

Özel Üye
vuslatcım yemege devetliymişim geç oldu biraz galiba kaçırdım çok ta sevdigim yemekler varmış ya tühhh artık tatlıyı yeriz inşallah rejimdeyim ama neyse masan çok hoşmuş yemeklerde öle gözüküyor yemedim ama yemiş kadar oldum sana benden tam puan gelir herhal tatlıya bi bakem de ona göre verem notumu bari

İyiki de kaçırmışsın..Kayıp değil yani..Zaten yemeklerden bişey anlamadık..Bari tatlıya bakalım.İnşallah tatlı güzeldir.ç,

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet yemeklerimi beğenmediniz,,,,,agresivvebakalım sizin yemekleriniz nası olcak,,,,,dirol
benden çekeceğiniz var,,,,,:uzgunmurat zaten yemekten anlamaz, kameraya oynuyor şöhret mi olmak istiyor,hamza da menejerihaha.....Sesin güzelmi bari.......hahaNeyse benim tatlı yandı ağlaaakşama yeni yapcam o zaman ikram edecem......anlaştık

Üst Alt