Yemekteyiz de rasulehasret ailsi......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Vejeteryan değilim..Hatalısın bari kabul et.Misafir ne derse doğrudur ..Kabul et işte. Aceleyle pişirilen aş ancak bu kadar olur... Masanın görünüşüne harcayacağın zamanı yemeğe ayırsaydın olmazmıydı..Güzel yemek yapıyorsun belki amaaaaa aceleeeyeeeee gelmiş işteee.. yarım saattemi yaptın bunları..:sinirli:sinirlibeebeebeebee

Murat bey, misafire ne ikram edilirse, onu yer bence.....Yaf beğenmiyon,,,,,bee
Acele olurmu,3 saat verildi ve o vakitte yaptım yemekleri....fd
Sizlere değer verdiğimden dir masa dizaynı,,,,,yer sofrası kurmadığıma dua et.....ıslıkAyakların uyuşacakdı.....Çok kusur arama bence,,,,benden çekersin ona göreeeeeee......:sinirlidirol

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

İhsan hocam sen yemekleri beğenmedin galiba,,,,,sanada az kaldı....m08
Tavuk pişirdim sana.....Eğer yetmezse ikincisi fırında......m08

mahzungarip

Yönetici
Arkadaşlar salon neyse güzel hoşta ben bi abdest-i şerif alayım diye lavoboya kadar gitmiştim bide baktım ki içerden takur tukur sesler geliyor.ıslıkmeğersem farelermiş.haaabu ne rezalet arkadaş.mutfağın haline bakıslık ben puan kırıyorum hatta 10 puanın hepsini kırıyorum 0 verdim bee

1168791231730badtenant0.jpg

VuSLaT

Yönetim
Yönetici

İhsan hocam o mutfak sizin mutfak olmasın,,,,,sanki bayan eli değmemiş o mutfağa....bee
İşde bizim mutfak yaf.....Arkadaşlar bu bir tuzak.....1323jksizlere bu mutfakda hijyenle hazırladım.....

Son düzenleme:

MURATS44

Özel Üye
Şu mutfağa bide ben bakayım..
...

...

...
...
...

...

...

Mutfak güzelmiş.Temiz görünüyor.. Evin temizliğine düzenine diyecek yoktaa ,birazda yemekler hoş olsaydı... YİYEMEDİK'teyiz davetine uymayan iki konu..Biz yemeğe geldik mutfağı yemeyecez heralde...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Şu mutfağa bide ben bakayım..
...

...

...
...
...

...

...

Mutfak güzelmiş.Temiz görünüyor.. Evin temizliğine düzenine diyecek yoktaa ,birazda yemekler hoş olsaydı... YİYEMEDİK'teyiz davetine uymayan iki konu..Biz yemeğe geldik mutfağı yemeyecez heralde...

Mutfağıma girmeyin dediydim size dimi.....trt
Yemekler hoş murat, senin damak zevkin yok neydek.....;)
Niye yiyemediniz teessüf ederim......dirolsize yemek falan yoooook.....:uzgun

MURATS44

Özel Üye
Mutfağa baktık sadece ne var bunda..İnsan yediği yemeğin hazırlandığı mekanı görmesi kadar doğal bişey olamaz heralde.Yemekler Hoşşşş tuda neden yiyemedik.O kadar hoş tuki kıyamadık yemeye.i.i.i.i.i.i

Bi daha ki sefere daha güzelini yaparsın inşallah .Gene hep beraber toplanır yeriz yemeklerini... deeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee etli yemek yapmazsın artık.Bu sefer sana on üzerinden beşbuçuk noktaüç veriyorum.Mutfak için. yemekleri katma.heraldeacill 112 gelir diyorum bu yemekleri yedikten sonrabee
Sanki gazete manşetlerini görüyorum..

Flaş ..Flaş..Flaş.......SON DAKİKA.....
Yemekten zehirlenen 5 kişi kaldırıldıkları hastanede tedavi altına alındılar.Zehirlenenlerin birinin durumu ağır.HAyati tehlikesi devam ediyor.Yapılan tüm müdahalelere rağmen hayati tehlikeyi atlatamadığı bildirildihaaahaaa

Aslında vuslat seni cepheye göndermek lazım.Düşmanlara yemek hazırlarsın. Kısa yoldan kazanırızzzplash

soleill

Aktif Üyemiz
Gerçektan çok güzel hazırlanmış Vuslat teyzem aynı burdaki gibi.mmm.evi düzeni masa zevki yemekler gereçk hayatıyla aynısı.BNJdavranışları çok agrasif olmuş murat abi kızdırma teyzemikararsiz CaNıM Teyzemi üzmeyinmmm.

MURATS44

Özel Üye
Gerçektan çok güzel hazırlanmış Vuslat teyzem aynı burdaki gibi.mmm.evi düzeni masa zevki yemekler gereçk hayatıyla aynısı.BNJdavranışları çok agrasif olmuş murat abi kızdırma teyzemikararsiz CaNıM Teyzemi üzmeyinmmm.

O zaman teyzen güzel hazırlasaydı.Hem davet ediyor hemde bir tirektör hatası var.Hangi birini sayam.Davet eder etli yemek hazırlar , yemeği aceleye getirir , bunlar yetmiyor gibi bide bi kamyon laf sayar..1323jk:asabi:asabi
Ben puanlarımı veriyorum:
Ev düzeni : 9
Yemekler : 2
Misafir karşılama : 10
İkram : 10
Misafire davranış : 0
Masa düzeni : 9

-------------------------------
40 PUAN
Bari bi çay ikram etse puanı artıracaz.O bile yok ..ALLAH korusun çaydamı ikram edilirmiş? Aç karnına ......

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
Ne desem bilmem ki.Neye puan verelim nerden keselim.. Murat bey haklı bencede.Çok güzel olması gerekirdi yemeklerin.görüntüleri çok güzel , tatları biraz yok gibi......... Bende puan versem geneldeeee on üstünden 4 .çok bilebence forum bilgini yemeklere verseydin fevkaladenin fevkinde olurdu.hayalı kırıklına uğradım , asabi

Üst Alt