Yemekteyiz de rasulehasret ailsi......

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bende davetliymişim.Geç gördüm kardeşim ama hemen koşarak geldim kaçırmamak için kaçırsam çok üzülürdüm. benim hediyemide kabul buyrunuz.
hem ev hemde masa harikulade.bakması bile zevk eline sağlık vuslat kardeşim.izninizle bende yerimi alayım masada.
ilk izlenimlerime göre on üstünden 8 benden
çünkü geciktim ve masanın ilk halini göremedim başlanmış olmuş yemeğe.çorba harikadanda güzel olmuş.eline sağlık.murat kardeşim tuzlu demiş ,tuzlu değil .baharat az demiş o da kıvamında . eleştri yapcağınıza güzelim yemeklere bakın güzel olmuş işde daha ne olcak...
ÇOOOOK TEŞEKKÜR EDERİM ÇOK NAZİKSİNİZ....Hoş geldiniz
evime......mmm.yemeklerimi herkes beğenir genelde siz murata bakmayın o kıskanıyor,,,,,ağlarımmonun evine de konuk olcaz,,,,mutfağına bile bakacam hijyene ne kadar dikkat ediyor.....agresivve

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Türkiyem hoşgeldin sende .. gelir gelmez avukatlık yapma hemen..Çorba tuzlu işte .. Beğendiysen sen ye ben almayayım.. Hem annem daha güzel yapıyor çorbayı.. Siz ne anlarsınız çorbadan.. İki kaşık aldık boğazımızdan geçmedi.. cidden tuzu az olmuş bi paket daha tuz katılsa daha güzel olurdu .. beğenmedim çorbayı ne yalan söyleyeym.. Olmamış..neaneanea

Murat beyyyyyyyyy benim evimde, konuğuma sert konuşamazsınız.....agresivve
Çorba tuzluysa yeme lütfen,,,,kararsizAnen çok güzel yapıyor olabilir ben daha çok gencim.....mmm.Al murat bir paket tuz cebinde taşı....Beğenmemişmişşşş beğenmessen beğenme.....m08

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
yaf gelesiye başladınız şikayete neymiş bardaklarda leke varmış:sinirli
vuslatım o kadar eziyet çekmişpapatya benden on nümere vuslatıma
Şikayetci olsunlar ayyüzlüm, sıra onlarada gelcek,,,,trt
O kadar emek verdim....beemasam ne kadar şık....bee
sağol ayyüzlüm bende sana bol pun verecemıslıkıslık

HASAN CAN

Administrator
Yönetici
sanki davete değil millet birbirinesataşmaya gelmiş.Yiyinde kalkın yemeğinizi alla allaaaaaa... güzelim yemeklerin nesi var sanki.biraz tuzlu biraz tuzsuz , konuşturmayında yemenize bakın. :sopa:

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
sanki davete değil millet birbirinesataşmaya gelmiş.Yiyinde kalkın yemeğinizi alla allaaaaaa... güzelim yemeklerin nesi var sanki.biraz tuzlu biraz tuzsuz , konuşturmayında yemenize bakın. :sopa:

Ayyyyy diyene bak,,,sıra sanada gelcek hamza,,,,herşeye dikkat edecem....m08özellikle servislere dikkat edecem sende......m08

Ayyüzlüm

Yeni Üyemiz
Şikayetci olsunlar ayyüzlüm, sıra onlarada gelcek,,,,trt
O kadar emek verdim....beemasam ne kadar şık....bee
sağol ayyüzlüm bende sana bol pun verecemıslıkıslık
canım sen onlara aldırma hepsi çok güzel on numara olmuş eleştirenlerde hazırlasınlarda görelim bakalım neahele ben heç anlamam yemek işinden bizim evde millet açlıktan kırılıyorağlarımm ah ben katılmıyacam bu yüzden burdakilerde ölür neme lazımm08

MURATS44

Özel Üye
Herkes yiyorda kimsenin sesi çıkmıyor .. Valla ben susmayacam .. gördüğümü söyleyecem..İster kızın ister darılın..
Yemekler aceleyle yapılmış gibi..Bazılarının tuzu yok bazılarının fazla........Hiç mi dikkat edilmedi..Birde bu nasıl düşüncesizlik ki benim et yemediğimi bile bile , hem davet ediyorsunuz hemde et'li yemek yapıyorsunuz..Hiç mi düşünce yok..:sinirli:sinirli
Çorba tuzlu, Börek biraz sert olmuş , köfte etle yapılmış , ara sıcak dediğiniz gene et dolu , pilav biraz idare eder ama yemesemde olur yani.Salatanın görüntüsü çok güzel ama salata da nohut ne geziyor anlamadım.... Bir de nohutlu salata çıktı başımıza ,önce osmanlı mutfağını örnek almalıydınız sosyete yemeklerini değil..Kısacası ben beğenmedim..Nimettir beğenmemek olmaz ama yiyemedim işte.Kusura bakmayın ama YEMEK'teyiz de değilde ben YİYEMEDİK'teyiz diyorum..Biraz düşünceli olsaydık keşke....:sinirli:sinirli:sinirli

Benden on üzerinden (2) puan.oda davet etme inceliğinde bulunduğunuz için..

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Herkes yiyorda kimsenin sesi çıkmıyor .. Valla ben susmayacam .. gördüğümü söyleyecem..İster kızın ister darılın..
Yemekler aceleyle yapılmış gibi..Bazılarının tuzu yok bazılarının fazla........Hiç mi dikkat edilmedi..Birde bu nasıl düşüncesizlik ki benim et yemediğimi bile bile , hem davet ediyorsunuz hemde et'li yemek yapıyorsunuz..Hiç mi düşünce yok..:sinirli:sinirli
Çorba tuzlu, Börek biraz sert olmuş , köfte etle yapılmış , ara sıcak dediğiniz gene et dolu , pilav biraz idare eder ama yemesemde olur yani.Salatanın görüntüsü çok güzel ama salata da nohut ne geziyor anlamadım.... Bir de nohutlu salata çıktı başımıza ,önce osmanlı mutfağını örnek almalıydınız sosyete yemeklerini değil..Kısacası ben beğenmedim..Nimettir beğenmemek olmaz ama yiyemedim işte.Kusura bakmayın ama YEMEK'teyiz de değilde ben YİYEMEDİK'teyiz diyorum..Biraz düşünceli olsaydık keşke....:sinirli:sinirli:sinirli

Benden on üzerinden (2) puan.oda davet etme inceliğinde bulunduğunuz için..
Senden başka kime sıra geliyorki,,,,,yaf ne çok konuşdun öle.....Hem yiyorsun yemekleri hemde beğenmiyorsun.....9hj
Evet yemekleri etli yaptım, ben nerden bilem murat bey vejeteryan....haaa
Eeee bunlar sosyete yemeği,nohutta girer salataya balıkda.....clapping
Osmanlı mutfağından sen pişirde biz yiyelim murat.....Helvada isterim dondurmalı....haaaVişşşşşşşşşşş 2 puan mış aman onuda verme.....ıslıkBunları yazıyorum ahanda şuraya murat beyyyyyyyyyyyyyyyyy......beebee

MURATS44

Özel Üye
Ev sahibi VuSLaT'tan alıntı :
Senden başka kime sıra geliyorki,,,,,yaf ne çok konuşdun öle.....Hem yiyorsun yemekleri hemde beğenmiyorsun.....9hj
Evet yemekleri etli yaptım, ben nerden bilem murat bey vejeteryan....haaa

Eeee bunlar sosyete yemeği,nohutta girer salataya balıkda.....clapping
Osmanlı mutfağından sen pişirde biz yiyelim murat.....Helvada isterim dondurmalı....haaaVişşşşşşşşşşş 2 puan mış aman onuda verme.....ıslıkBunları yazıyorum ahanda şuraya murat beyyyyyyyyyyyyyyyyy......beebee

Vejeteryan değilim..Hatalısın bari kabul et.Misafir ne derse doğrudur ..Kabul et işte. Aceleyle pişirilen aş ancak bu kadar olur... Masanın görünüşüne harcayacağın zamanı yemeğe ayırsaydın olmazmıydı..Güzel yemek yapıyorsun belki amaaaaa aceleeeyeeeee gelmiş işteee.. yarım saattemi yaptın bunları..:sinirli:sinirlibeebeebeebee

Üst Alt