ANKET - Türkiye Avrupa Birliğine girmeli mi?

Avrupa Birliği Türkiye'ye fayda mı getirir, zarar mı getirir?

• EVET - GİRMELİYİZ. FAYDALI OLUR.

Kullanılan: 1 16.7%
  • HAYIR - GİRMEMELİYİZ. ZARAR GÖRÜRÜZ.

Kullanılan: 5 83.3%

• Kullanılan toplam oy
    6
  • Anket kapatılmış .

mahzungarip

Yönetici
Aslında hiç birşey değişmedi sanalın bu tarafındaki kısmında. Sadece sen unutmuşsun :F

Şimdi hemen anında 5 saniyede kısaca uzatmadan hemen açıklamasını yapar tarifiniederdim de :F sonra siteyede girmezsin hep dışardan yazarsın :D sen bildiğin gibi yaz bırak misafirler öyle yazsın :D

neyi unutmuşum böyle bişeyi ne gördüm ne duydun ne yazdım ilk defa burda gördüm yok yok yaşlandım görmeyeli çok şey değişmiş :)

MURATS44

Özel Üye
Yaşlanmışsın reis. Bu sistemiilk defa görüyorum diyorsun ama milattan önce 3 binli yıllarda mağara devrinde baltalarını yontarken pc başında balta nasıl yontulur diye arama yaparlarken kullanıyorlardı. milattan önce 3 binden beri var. görmediğine göre daha eskisin heralde :F

romeo

Yeni Üyemiz
Yaşlanmışsın reis. Bu sistemiilk defa görüyorum diyorsun ama milattan önce 3 binli yıllarda mağara devrinde baltalarını yontarken pc başında balta nasıl yontulur diye arama yaparlarken kullanıyorlardı. milattan önce 3 binden beri var. görmediğine göre daha eskisin heralde :F

haaa haaa haaa m08 m08 m08

o yıllarda Ab denen iki yüzlü hristiyan dünyası yoktu ama sonradan türeyip kendilerini bir halt sanmaya başladılar. Birilerinin ısrarla girmeye çalıştığı bu medeniyetsizliğin beşiğinden uzak durmayı şiddetle istiyorum. Bu sözde vahşi ırk önce kendilerini düzeltsinler. Bizden istediklerini önce kendileri yapsınlar. Biz onlardan millet olarak çok çok üstünüz. Bizden fazlalıkları ne? İnsnalıktan mahrum kin dolu bir ırk .

KEsinlikle karşıyım.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Medeniyeti bizden alan avrupa , şimdi kalkmış başımızda ahkam kesiyor. Bize verebilecekleri hiç birşeyleri yok. Sosyal hayatları bitmiş, aile hayatları dökülüyor, ahlak sıfır... Biz ne diye bu zavallıların peşine düşmüşüz ki? Şiddetle karşıyım. Böyle bir girişim olmamalıydı. Madem oldu hemen geri dönülmeli.

NuSReT

Aktif Üyemiz
Daha dün gibi , yakın tarihte ülkemizi istila etmek isteyen , ülkemizi elimizden almak isteyen bu devletlere karşı , bugün her ne hikmetse büyük bir istekle yalvarıyoruz. Bizi de aranıza alın.

50 yıldır kapılarında bekliyoruz. 50 yıldır bizi kapılarının dibinde oyalıyorlar. Zamanında yapamadıklarını şimdi böyle yapmak istiyorlar. O kadar ileri gittiler ki , kabul etmeleri için teröristleri ve pkk yı affedin bile dediler. terörle bu birliğe girme arasında nasıl bir bağlantı var acaba?

Ülkemizi bu şekilde 50 yıldır kontrol altında tuttular. Artık bu işe bir son verme zamanı geldi. Ülkemiz en az onlar kadar gelişmiş hatta bazı yönlerden onlardan çok çok daha üstün.

Neyin peşindeyiz? Ya da birileri bizi neden bu kadar uğraştırıyor ?

Düşünmek lazım.....

MURATS44

Özel Üye
birileri sanki çok faydalı birşey gibi körü körüne bağlanmış ama maalesef bazı şeyleri göremiyorlar.

Üst Alt