bekar imam

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
dini küçümseyecek her fıkraya karşıyım.....heke hele imam hoca fıkraları işsrailiyatın uydurduğu şeylerdir....islam şerefli bir dindir fıkramkonusu olacak bir konu değildir onun için hassasiyetimdir.hani islami bir site olmasa inanın üzerinde durmam ve de okumam...
dikkat ederseniz tüm fıkralarda küçümseme ve gayriahlaki sözler vardır.ben yazıya yorum yazdım kişilerle asla sorun yaşamam.eleştirilerim sert görünsede aslında öyle değil...

mahzungarip

Yönetici
dini küçümseyecek her fıkraya karşıyım.....heke hele imam hoca fıkraları işsrailiyatın uydurduğu şeylerdir....islam şerefli bir dindir fıkramkonusu olacak bir konu değildir onun için hassasiyetimdir.hani islami bir site olmasa inanın üzerinde durmam ve de okumam...
dikkat ederseniz tüm fıkralarda küçümseme ve gayriahlaki sözler vardır.ben yazıya yorum yazdım kişilerle asla sorun yaşamam.eleştirilerim sert görünsede aslında öyle değil...
abi seninde dediğin gibi uydurma israiliyattan şeyler:) farkındayız zaten öyle olmasa fıkra olmazdı;)ve bizde silerdik bizdee karşıyız tabi .

MURATS44

Özel Üye
Bu konuda bişey yok hasret.rüzgarı. Bizlerde dini biliyoruz , din için burdayız. Konuda bir yanlışlıkta yok.Herkes fikrini söylemekte özgür. bizler dini hiç bir şeye alet etmedik , etmeyiz, ettirmeyiz. Sitemizde bir imam var. Dini bilgisi ileri derecede bir insan.Benden çok çok üstün bilgilere sahip biri. Konu ilk açıldığında ben ona sordum .herhangi bir hata veya art niyet olsaydı konuyu siler sana açıklamasını yapardık neden silindiğinin. Din için burdayız. Herhangi bir espri söz konusu değil ezanımıza karşı. :)
Herhangi bir sorun yok.Hepimiz kardeşiz burda. Herkes fikirlerini söyler bizlerde konu üzerinde muahbbet eder doğruyu buluruz inşallah :)

Son düzenleme:
Üst Alt