Facebook'un gerçek niyeti ortaya çıktI.

MURATS44

Özel Üye
[SAGAAL]
facebook1.jpg
[/SAGAAL]

Geçtiğimiz haftalarda üyelerine güvenlik için e-posta adreslerini ve cep telefonu numaralarını soran Facebook'un gerçek niyeti ortaya çıktı.

Site bu numaraları yeni projesi için gizli gizli topluyor!

500 milyon üyesiyle dünyanın en büyük sanal güçlerinden biri haline gelen Facebook, yeni yatırımlarla elindeki kozları artırmaya çalışıyor.

Geçtiğimiz aylarda ortaya çıkan bir dedikoduyla Facebook'un Gmail benzeri bir servis vereceği iddia edilmişti. Kısa süre sonra ünlü sosyal ağın CEO'su Mark Zuckerberg olayı kısmen yalanlamış ve üzerinde çalıştıkları projenin sıradan bir e-posta sisteminden çok daha öte olacağını açıklamıştı.

İlerleyen zamanlarda Zuckerberg, gerek Facebook üzerinden verdiği canlı demeçler de gerekse katıldığı toplantılarda internet sektörünü değiştirecek bir proje üzerinde çalıştıklarını belirtmeye devam etti.

Bu tanıtım sayfası sadece belirli üyelere gösteriliyor. Sayfanın altında ise yakında davetiye yollanacağına dair bir ibare bulunuyor

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
bu gerçekler bizi ilgilendirmiyor ama şu açık bir gerçek ki Türk aile yapısı bu facebook sayesindederin darbeler yemekte ve dini paylaşımlar kullanılarak genç erkek ve bayanlarımız tuzağa düşürülmektedir...keşke kapansa yada tc kimlik onaylı olsaydi...

MURATS44

Özel Üye
TC kimlik onayıda olsa girmek isteyen zaten girer.En kolay yolu hiç girmemek.Bugüne kadar bir defa olsun girmedim. Benim için herhangi bir kayıp olmadı. Girsem bir kazancımda olmayacağına göre, ben girmemyi kısa yoldan tercih ediyorum :)

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
valla geçen yıl aynen senin gibi düşünüyorum forum kapanında denize düştüm bende yılana sarıldım çırpındıkça su altına çekiyor en iyisi sessizce karaya çıkmak sonra yılanı ezeriz :)

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
bende sevemedim feceyi bana samimi gelmiyor....En güzeli hiç
alışmamak....Alışanlarıda en kısa zamanda ordan kurtarmak en güzeli....ss..

Ahmet Teker

Aktif Üyemiz
inşAllah hep beraber daha güzel günlere ama ben zaten samimi olduuğuna inandığım için kullanmıyorum adımı duyurmak amacım yoksa sahte isim alırım bende onlara uyardım :))

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Ahmet teker siz yazar olduğunuz için sorun olmaz.....Gerçek isim en doğrusu....
Allah yinede tehlikelere düşmekten korusun....

Üst Alt