Her forum forum değildir....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet arkadaşlar başlıktanda gördüğünüz gibi artık forumlar siteler eskisi gibi değil....
Niyetler anlaşılmıyor,neden bu konuyu açma gereği duydum,olaki site forum hakkında bilgisi olmayan üyeler
okurda böyle yerlere girmesinler....Ortada hiç birşey görünmüyor olabilir ama üyeleri çekip içeriğini saklayanların niyetleri bariz
belli oluyor tabi bizler tarafından.Bizler uzun yıllar site yönetiminde olduğumuz için bu tür kendini uyanık zannedenlerin site içerik
lerini anlar uzak dururuz,ya bilmeyenler bu hatalara düşmesinler,ben konuyu açtım yorum yapmak isteyen yapabilir...yoruma açık bir konu çünki...

şimdi bahsettiğim sitedeki olay nedir diye merak etmişsinizdir...:)

Forum öyle çekici bir site değil bilgi yada başka türlü yararlancak bir yerde değil...Ama öyle uyanıklarki
üye olmadan resimler görünmüyor bunu bir çok site yapıyor anlarım,,,,birde üye olup o resimleri veya paylaşılan konu içindeki resimi
göremiyorsun,,,,neden çünki yorum yapcan o konuya öyle görüyorsun resimlerihaaa çok komik olduğu kadarda insnaları ne zannediyorlar onu anlamıyorum.
şöyle düşünelim:: ya canlar görmediğin resime ne diyip yorum yapacaksın,insanlar delimi,,,,bu nasıl bir düşünce....hasta beyinlerin düşüncesi işte...

ben çok görüdm böyle forumlar,üye olup yanlışı söylemek oldu buzamana kadar ama gelin görün ki nedendir bilinmez benim düşüncem yanlış oluyormuş...
bana bunun doğrusunu söyleyemeyenler yanlışı hiç göremezler:):)

Burda üye olduğun siteye,girdiğin zaman resimleri göremeden yorum yapanlara ne demeliyim,görmediğin şeye ne yazabilirsin haaa
yada ne yazcaksınki o konuyu resimleri görebilesin bu akıllı bir işmi....yoksa bu toplumu saf yerinemi koyuyorlar velhasıl böyle siteler çok türedi
niyetleri nedir bilinmez dikkattttttttttttt..............

MURATS44

Özel Üye
Kimseyi karalamak gibi bir düşüncemiz olamaz elbette. Ama bu siteler, daha çok üye çekmek, daha çok üyesi olan bir forum sahibi olmak için yapılan şeyler. Bütün forum sahipleri arasında, sıralama ölçütü olan google, alexa gibi değerlerde daha iyi görünmek için yapılan işler. Bir yere kadar yapılanlar anlaşılır ama dediğin gibi, "Yorum yapmadan içeriği göremezsiniz" uyarısı yada sistemi nasıl bir anlayıştır , anlamak gerçekten güç. Bir noktada geçerli nedenlerden dolayı reklam alınması da mantıklı ama , bütün sayfalarda göze gelen heryerde zoraki reklamları göstermekte görünümü oldukça bozuyor. Reklam neyse, belki site masraflarını az da olsa karşılamak için gerekli olabilir. Ama düzenli ve insanları yormayacak , bunaltmayacak şekilde olmalı.
Yine de herkesin bir bildiği vardır mutlaka. Herşey mantık ve düzen çerçevesi içinde olmalı ki, bir işe yarasın. Güzel konuydu adminim. Teşekkür ederim . Aslında çok uzun mesele ama önemli bir noktayı dile getirmişsin. Teşekkürler...

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
SİTE yada FORUM bunlara üye olan insan,insanları çekmek için böyle oyunlara getirmek hataların en büyüğü,,,,
siteni açarsın içeriğini mükemmel yaparsın üye zaten gelir,insanların üzerinden pirim yapan insanalr sahtekardır...

siteye resimli konu eklenmişse,o siteye üye olan görmeli,göremiyorsa o üye orda ne arar ne için üye olmuştur..
burdaki niyet başka insan kandırmak,,,,normal bir forum sitesi ahış şahım bişe değil küçümsemiyorum ama o gizlilik entrika niye
benim aklıma herşey gelir...üye çekmek niyet dedin adminim o üye ordaki smaimiyete ne kadar inanır soru işareti...

siteler kazanç için açılmamalı, niyet oysa verim olmalı....reklam veya başka bişe belki bizi bağlamaz.göz yoruyor evet
herzaman o reklamda hoş şeyler görünmüyor oda rahatsız edici...

bahsettiğim sitenin adı bende kalcak,bilenler biliyor zaten.ordaki niyeti anlamakta zorlandım.evetttttt üye çekmek
o üye sayısıyla ileri gitmekse amaç yolları açık olsun ama yıkılışı yakındır...insanalr çok uyanık unutmasınlar,,,,:)
benim gibi bir görende böyle eleştiri yapar....

MURATS44

Özel Üye
SİTE yada FORUM bunlara üye olan insan,insanları çekmek için böyle oyunlara getirmek hataların en büyüğü,,,,
siteni açarsın içeriğini mükemmel yaparsın üye zaten gelir,insanların üzerinden pirim yapan insanalr sahtekardır...

siteye resimli konu eklenmişse,o siteye üye olan görmeli,göremiyorsa o üye orda ne arar ne için üye olmuştur..
burdaki niyet başka insan kandırmak,,,,normal bir forum sitesi ahış şahım bişe değil küçümsemiyorum ama o gizlilik entrika niye
benim aklıma herşey gelir...üye çekmek niyet dedin adminim o üye ordaki smaimiyete ne kadar inanır soru işareti...

siteler kazanç için açılmamalı, niyet oysa verim olmalı....reklam veya başka bişe belki bizi bağlamaz.göz yoruyor evet
herzaman o reklamda hoş şeyler görünmüyor oda rahatsız edici...

bahsettiğim sitenin adı bende kalcak,bilenler biliyor zaten.ordaki niyeti anlamakta zorlandım.evetttttt üye çekmek
o üye sayısıyla ileri gitmekse amaç yolları açık olsun ama yıkılışı yakındır...insanalr çok uyanık unutmasınlar,,,,:)
benim gibi bir görende böyle eleştiri yapar....

Bu bir tane site değil ki, bahsettiğin sitenin adı sende kalsın. sayısız site böyle. Yine de herkesin bildiği kendisine derim bana kalırsa. Vardır bir nedenleri.

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Evet adminim o sitelerin adı bende kalcak,deşifre etmeyecem benimki sadece bilmeyenlere uyarı,bundan kimse rahatsız olmasın...
Kim ne yapar bizi bağlamaz diye diye gelmedik mi bu hallere,yanlışı görünce hep susduk o insanlara yol vermek destek olmak onlar kadar
yapılan yanlışta ortak olunur,,,yanlış yanlışı getirmemişmidir hayatımızda hep,,,ok gibi doğru olmak değilmidir bizim temelimiz...
ama doğru olan sevilmiyor:) bu hata yanlış dediğimizde hep çok biliyorsun,olmadık mı...bırakalım onlar öyle istiyor saygı duyalım dendi,,,
saygıyı ben öyle yerlerdekine göstermem....saygın kişilere saygı gösterilir,yolu eğri olanı tasdiklemem ben,beni bilen bilir hep doğ
ruları paylaştım,yanlışa hep yok dedim...

Konuyu ben genel olarak açtım,insanlar öyle yerlere yanılıp girmesinler diye...bu sadece insanca bir davranış uyarma babaında...
yoksa kim nerede nereye girer üye olur beni bağlamz,,,.sitelerin dış görünüşü başka içine giriyorsun içerik bambaşka ben göz yumamayacam böyle yerlere...
Beni sokmayan yılan bin yaşasın lafınıda hayatıma hiç mal etmedim...hep böyle kaybediyoruz vesselam....

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
2014 yılında acmisim konuyu hayli zaman olmuş.
Evet birçok rakip siteler maalesef yok oldu.
Samimiyet ve güvensizlik hasıl olan.kotu niyet kibir.
Beni İslami site üyelerinden birçok kişi tanır.
Hiç bir siteden üye çekmek için girmedim benim kişiliğine
Yakışmıyor.vede tasvip etmediğim konudur.
Üye kardeşlerimiz bizi sevdiği için samimi
Niyetlerle bizi tercih etsin.diger türlü olunca
Niyet akıbet ortada.lutfen samimi olalım her konuda.
Uyanıklik yapip ip cambazligina girişmeyelim...
Yıllardır sitemizde yonetimdeyim.kimse benim tarafımdan incilmedi
Bazı üyelerimizin habersizce nedensizse
Diğer kardeş sitelerde üyeliğini gördüğüm halde
Neden demedim.isteyen istediği yere gidebilir.
Ama giderken bir selamet dilemek
Güzel insanlık vazifesidir..diğer söyleyeceklerim
Şimdilik kalsın...

Üst Alt