Malatyalıyı nasıl tanırsınız....44

VuSLaT

Yönetim
Yönetici
Bir yerde azımsanmayacak bir topluluk gördüğü zaman: La goşun la goşun olum, orda bi polim dönderiler ha deyise,
“Allah elden avuca düşürmesin”, “Allah göynen göre vere”, “Allah mıhannete möhdaç etmiye”, “Anan baban rehmet”, “Başa gadar murat alasın“, “Berhudar olasın”, “Bi yastukda gocıyasız” diye dua edise, Çoh gezen birini gördügünde “Leylegi uçarı görmüş.” deyise, Boşver yerine “Salla gideeeeee” deyise,Bi şeyi gınadığında” baba çıha” deyise

Eşgalı bozuk olana, ‘HOFLU’ deyise,Gamanınca "Ben kaç parça olam bilmim ki." deyise, battal gazi torunuyuz diye övüniseeeeee:), MSN adresinin sonuna illam 44’ü goyise, Universite ve KPSS sınavı arefesinde nefesi Malatya ’da alise,
“Nanca?” sorusu sorulduğunda “Bunculuh” ya da “Bi kırtik” cevabını verise,

“Sizin melmeketin delisi çohmuş...” gibi sözlere muhatap olup, bu konudan yüklenmek isteyenlere “Deli olmadan, veli olunmaz!” ve Şeyh Edebali’nin “Atın iyisine doru, yigidin iyisine deli derler...” sözünden lakkk diye cevap otirtise, Çok konuşan birine “Vay baba.baba çıha. bu ne gadar vırli.” deyise,

Malatya maçlarında statta yer galmise, topdan anlamayanlar bile bu maça gelise. Yigitligini herbişenin ögünde tutise,
Güvenilirliğinden 7 düvele nam salmışssa, Karşı tarafın “Nerelisin?” sorusunu duyunca gösgü kabarise ve gururnan cevap verise, Tencerem var tavam var malatyalıyım havam diyise ilte o malatyalıdır:):):)

Murat adminim siteden beni atmayacan demihaaahaaahaaahaaahaaahaaahaaahaaa

Üst Alt