Ne müşkülmüş sevmek, hassasiyeti şehretmek!

MustafaCİLASUN

Özel Üye
[FONT=Palatino Linotype, serif]

[FONT=Palatino Linotype, serif]Geçmişti sanki yine hüzün bahşeden zaman
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sineme elem zerkederken ne kadar hiddetli ve yaman, sessizliğin busesinden bir an
[FONT=Palatino Linotype, serif]Gün doğarken, umutlar kanatlanırken, ruhum firkati anmışken kalbimdedir hicran
[FONT=Palatino Linotype, serif]Boyun büküyorum, ne yaşamışsam ah ediyorum, derlediğim figan elan içimde gam

[FONT=Palatino Linotype, serif]Nedir bu feryadım, hissedilmeye hasret ahım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Yanıbaşımda farkında olmadığım ehl-i hal fukaralığım, zikretmeye utandığım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ruhumu kuşatan bezirganlığım, şafağın vecdine hasret gözyaşlarım, ah figanlarım
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nerde kaldı hülyalarım, elimden tutmaz oldu andığım sevdalarım, yalnız anılarım

[FONT=Palatino Linotype, serif]Böyle mi esecekti, ruhumu titretecekti bu rüzgar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Kalbi yakarışlarım sanki açmayacak bir bahar, niye sinemde dinmeyen korku var
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ne vakit ar için vecdine kanacak bu yakarış, hangi lahzada niyet-i aşk içimi yakar
[FONT=Palatino Linotype, serif]Ömür biterken, takat terk edip giderken, göz fersizleşirken hasret-i sevdaya nazar

[FONT=Palatino Linotype, serif]Canan ki, canını veda edecek aşk fakını yaşatır
[FONT=Palatino Linotype, serif]Sevda ki ruhumu esaretten kurtarır, dünyalık adına ne varsa bu nefsime anlatır
[FONT=Palatino Linotype, serif]Niçin aklım ve irfanım tercihlerimde medceziri yaşatır, muvazeneme neler yaşatır
[FONT=Palatino Linotype, serif]O an ve beklenen vakit, içinde saklanan ibret-i aşk niye kalplerin firkatine ağlatır

[FONT=Palatino Linotype, serif]Vurgu yemiş bir gemi gibiyim,anbean devrilirim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir derinliğin içine sürüklenirim, hangi şerait üzre mahçubiyeti ayan ederim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Nasıl bir yüzle ölümle yüzleşecek kadar kendimden geçer, haşyeti ternnüm ederim
[FONT=Palatino Linotype, serif]Elhak bahtım için boyun bükerim ne vakit suyun yüzüne çıkacağımı kime söylerim

[FONT=Palatino Linotype, serif]Mustafa CİLASUN

TaHKaR

Aktif Üyemiz
teşekkürler mustafa ustadım....sizde olmasanız bu şiirleri kim bize paylaştırır berhudar....

Üst Alt